Home / Auto's / Ford Puma
Tweedehands · België · bijgewerkt 25 okt

Ford Puma tweedehands — 1.270 aanbiedingen

Alle tweedehands Ford Puma-advertenties uit heel België op één rij, van particulieren en dealers. Vergelijk vraagprijzen, kilometerstand en locatie voordat je contact opneemt.

€ 19.225mediaan vraagprijs
€ 16.900 – € 21.990middelste 50%
€ 1.650laagste vraagprijs
1.270advertenties

Goedkoopste advertenties

De laagst geprijsde advertenties van de 1.270 Ford Puma-advertenties, vandaag.

Ford Puma
€ 1.650
Autoscout24 · Gent
Ford Puma
€ 8.750
Autoscout24 · Grimbergen
Ford Puma
€ 9.999
Autoscout24 · Namur
Ford Puma
€ 10.000
Autoscout24 · Tremelo
Ford Puma
€ 10.499
Autoscout24 · Trooz
Ford Puma
€ 10.500
Autoscout24 · Rochefort
Ford Puma
€ 10.600
Autoscout24 · Namur
Ford Puma
€ 10.750
Autoscout24 · Opglabbeek (Oudsbergen)
Ford Puma 1.0 EcoBoost mHEV 1ER PROP + GPS + GARANTIE
€ 10.950
Gocar.be · Seraing
Ford Puma
€ 10.950
Autoscout24 · Seraing
Ford Puma
€ 10.990
Autoscout24 · Frameries - Mons
Ford Puma
€ 10.990
Autoscout24 · Frameries - Mons

Aanbod per bron

Autoscout24 (677), Gocar.be (403), Vroom.be (184), 2dehands.be (4), 2dehands.be (2).

Zo berekenen we de mediaan

We nemen alle advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee: die vertekenen het beeld.

De mediaan is de middelste prijs: de helft van de advertenties vraagt minder, de helft meer. De middelste 50% (tussen het 25ste en 75ste percentiel) toont hoe groot de spreiding is.

Het blijft een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen wat een auto echt waard is.

Andere modellen van Ford

Ford Focus (1.900)Ford Fiesta (1.563)Ford Kuga (1.131)Ford Transit Custom (828)Ford Transit (602)Ford Ranger (587)Ford EcoSport (285)Ford Mustang (253)Ford Mustang Mach-e (230)Ford Mondeo (220)

Veelgestelde vragen

Wat kost een tweedehands Ford Puma?

De mediaan van de 1.270 vraagprijzen is € 19.225. De middelste helft van het aanbod zit tussen € 16.900 en € 21.990; de laagste vraagprijs is € 1.650 en de hoogste € 37.497.

Hoeveel tweedehands Ford Puma-advertenties staan er te koop in België?

koopje.ai volgt 1.270 advertenties met een vraagprijs, van 5 bronnen: Autoscout24 (677), Gocar.be (403), Vroom.be (184), 2dehands.be (4), 2dehands.be (2). Het aanbod wordt dagelijks bijgewerkt.

Waar komt de mediaan vandaan?

Uit alle live advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee. Het is een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen de echte prijs.

Zoek alle Ford Puma-advertenties

Prijsmediaan en aantallen worden dagelijks herberekend uit de live advertenties. Zie ook alle merken en modellen en alle tweedehands auto's in België.