Home / Auto's / Ford Tourneo Connect
Tweedehands · België · bijgewerkt 25 okt

Ford Tourneo Connect tweedehands — 133 aanbiedingen

Alle tweedehands Ford Tourneo Connect-advertenties uit heel België op één rij, van particulieren en dealers. Vergelijk vraagprijzen, kilometerstand en locatie voordat je contact opneemt.

€ 15.150mediaan vraagprijs
€ 9.990 – € 25.998middelste 50%
€ 1.000laagste vraagprijs
133advertenties

Goedkoopste advertenties

De laagst geprijsde advertenties van de 133 Ford Tourneo Connect-advertenties, vandaag.

Ford Tourneo Connect
€ 1.000
Autoscout24 · Liège
Ford Tourneo Connect 2013
€ 2.000
2dehands.be · Heers
Ford Tourneo Connect
€ 3.450
Autoscout24 · Koekelberg
Ford Tourneo Connect 1.0 EcoBoost Titanium (EU6) MOTOR PROBLEEM START
€ 3.950
Gocar.be · Diest
Ford Tourneo Connect 2010
€ 4.000
2dehands.be · Wasmes
Ford Tourneo Connect
€ 4.500
Autoscout24 · Bois de villers
Ford Tourneo Connect
€ 4.950
Autoscout24 · Waterloo
Ford Tourneo Connect 1.0 EcoBoost. Airco 5 Places
€ 5.500
Gocar.be · Kampenhout
Ford Tourneo Connect
€ 5.500
Autoscout24 · Kampenhout
Ford Tourneo Connect
€ 6.000
Autoscout24 · Moorslede
Ford Tourneo Connect 1.0 EcoBoost. Airco 5 Places 150000 km
€ 6.500
Gocar.be · Kampenhout
Ford Tourneo Connect
€ 6.500
Autoscout24 · Kampenhout

Aanbod per bron

Autoscout24 (83), Gocar.be (30), Vroom.be (18), 2dehands.be (2).

Zo berekenen we de mediaan

We nemen alle advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee: die vertekenen het beeld.

De mediaan is de middelste prijs: de helft van de advertenties vraagt minder, de helft meer. De middelste 50% (tussen het 25ste en 75ste percentiel) toont hoe groot de spreiding is.

Het blijft een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen wat een auto echt waard is.

Andere modellen van Ford

Ford Focus (1.900)Ford Fiesta (1.563)Ford Puma (1.270)Ford Kuga (1.131)Ford Transit Custom (828)Ford Transit (602)Ford Ranger (587)Ford EcoSport (285)Ford Mustang (253)Ford Mustang Mach-e (230)

Veelgestelde vragen

Wat kost een tweedehands Ford Tourneo Connect?

De mediaan van de 133 vraagprijzen is € 15.150. De middelste helft van het aanbod zit tussen € 9.990 en € 25.998; de laagste vraagprijs is € 1.000 en de hoogste € 43.990.

Hoeveel tweedehands Ford Tourneo Connect-advertenties staan er te koop in België?

koopje.ai volgt 133 advertenties met een vraagprijs, van 4 bronnen: Autoscout24 (83), Gocar.be (30), Vroom.be (18), 2dehands.be (2). Het aanbod wordt dagelijks bijgewerkt.

Waar komt de mediaan vandaan?

Uit alle live advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee. Het is een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen de echte prijs.

Zoek alle Ford Tourneo Connect-advertenties

Prijsmediaan en aantallen worden dagelijks herberekend uit de live advertenties. Zie ook alle merken en modellen en alle tweedehands auto's in België.