Home / Auto's / Ford Nugget
Tweedehands · België · bijgewerkt 22 okt

Ford Nugget tweedehands — 14 aanbiedingen

Alle tweedehands Ford Nugget-advertenties uit heel België op één rij, van particulieren en dealers. Vergelijk vraagprijzen, kilometerstand en locatie voordat je contact opneemt.

€ 56.000mediaan vraagprijs
€ 47.250 – € 59.372middelste 50%
€ 38.500laagste vraagprijs
14advertenties

Goedkoopste advertenties

De laagst geprijsde advertenties van de 14 Ford Nugget-advertenties, vandaag.

Ford Nugget
€ 38.500
Autoscout24 · Gand
Ford Nugget
€ 42.000
Autoscout24 · Chièvres
Ford Nugget
€ 45.900
Autoscout24 · Malonne
Ford Nugget
€ 47.000
Autoscout24 · Bièvre
Ford Nugget
€ 48.000
Autoscout24 · Wichelen
Ford Nugget
€ 49.000
Autoscout24 · Le Roeulx
Ford Nugget
€ 55.000
Autoscout24 · Lievegem
Ford Nugget
€ 57.000
Autoscout24 · Heusden-Zolder
Ford Nugget
€ 58.500
Autoscout24 · Wichelen
Ford Nugget
€ 58.990
Autoscout24 · Gosselies
Ford Nugget
€ 59.500
Autoscout24 · Kapellen
Ford Nugget
€ 59.950
Autoscout24 · Wavre

Aanbod per bron

Autoscout24 (13), Gocar.be (1).

Zo berekenen we de mediaan

We nemen alle advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee: die vertekenen het beeld.

De mediaan is de middelste prijs: de helft van de advertenties vraagt minder, de helft meer. De middelste 50% (tussen het 25ste en 75ste percentiel) toont hoe groot de spreiding is.

Het blijft een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen wat een auto echt waard is.

Andere modellen van Ford

Ford Focus (1.834)Ford Fiesta (1.491)Ford Puma (1.230)Ford Kuga (1.039)Ford Transit Custom (752)Ford Transit (563)Ford Ranger (543)Ford EcoSport (274)Ford Mustang Mach-e (234)Ford Mustang (228)

Veelgestelde vragen

Wat kost een tweedehands Ford Nugget?

De mediaan van de 14 vraagprijzen is € 56.000. De middelste helft van het aanbod zit tussen € 47.250 en € 59.372; de laagste vraagprijs is € 38.500 en de hoogste € 70.785.

Hoeveel tweedehands Ford Nugget-advertenties staan er te koop in België?

koopje.ai volgt 14 advertenties met een vraagprijs, van 2 bronnen: Autoscout24 (13), Gocar.be (1). Het aanbod wordt dagelijks bijgewerkt.

Waar komt de mediaan vandaan?

Uit alle live advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee. Het is een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen de echte prijs.

Zoek alle Ford Nugget-advertenties

Prijsmediaan en aantallen worden dagelijks herberekend uit de live advertenties. Zie ook alle merken en modellen en alle tweedehands auto's in België.