Home / Auto's / Ford F 150
Tweedehands · België · bijgewerkt 24 okt

Ford F 150 tweedehands — 36 aanbiedingen

Alle tweedehands Ford F 150-advertenties uit heel België op één rij, van particulieren en dealers. Vergelijk vraagprijzen, kilometerstand en locatie voordat je contact opneemt.

€ 46.245mediaan vraagprijs
€ 19.712 – € 66.000middelste 50%
€ 8.250laagste vraagprijs
36advertenties

Goedkoopste advertenties

De laagst geprijsde advertenties van de 36 Ford F 150-advertenties, vandaag.

Ford F-150
€ 8.250
Autoscout24 · Ixelles
Ford F-150
€ 8.500
Autoscout24 · Bruxelles
Ford F-150
€ 8.500
Autoscout24 · Bruxelles
Ford F-150
€ 8.500
Autoscout24 · Lede
Ford F-150
€ 10.990
Autoscout24 · Dendermonde
Ford F 150 5.4i Harley Davidson Supercharged Automaat 2003 137.810 Miles LPG Schuifdak Trekhaak Leder
€ 10.990
Gocar.be · Dendermonde
Ford F-150
€ 11.900
Autoscout24 · Braine-l'Alleud
Ford F-150
€ 12.500
Autoscout24 · Erpe-Mere
Ford F-150
€ 19.000
Autoscout24 · Bruxelles
Ford F-150
€ 19.950
Autoscout24 · Herstal
Ford F-150
€ 23.000
Autoscout24 · Lustin
Ford F-150
€ 25.950
Autoscout24 · Zonhoven

Aanbod per bron

Autoscout24 (31), Gocar.be (5).

Zo berekenen we de mediaan

We nemen alle advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee: die vertekenen het beeld.

De mediaan is de middelste prijs: de helft van de advertenties vraagt minder, de helft meer. De middelste 50% (tussen het 25ste en 75ste percentiel) toont hoe groot de spreiding is.

Het blijft een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen wat een auto echt waard is.

Andere modellen van Ford

Ford Focus (1.860)Ford Fiesta (1.524)Ford Puma (1.248)Ford Kuga (1.103)Ford Transit Custom (786)Ford Transit (586)Ford Ranger (579)Ford EcoSport (279)Ford Mustang (257)Ford Mustang Mach-e (238)

Veelgestelde vragen

Wat kost een tweedehands Ford F 150?

De mediaan van de 36 vraagprijzen is € 46.245. De middelste helft van het aanbod zit tussen € 19.712 en € 66.000; de laagste vraagprijs is € 8.250 en de hoogste € 118.000.

Hoeveel tweedehands Ford F 150-advertenties staan er te koop in België?

koopje.ai volgt 36 advertenties met een vraagprijs, van 2 bronnen: Autoscout24 (31), Gocar.be (5). Het aanbod wordt dagelijks bijgewerkt.

Waar komt de mediaan vandaan?

Uit alle live advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee. Het is een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen de echte prijs.

Zoek alle Ford F 150-advertenties

Prijsmediaan en aantallen worden dagelijks herberekend uit de live advertenties. Zie ook alle merken en modellen en alle tweedehands auto's in België.