Home / Auto's / Ford Explorer
Tweedehands · België · bijgewerkt 24 okt

Ford Explorer tweedehands — 112 aanbiedingen

Alle tweedehands Ford Explorer-advertenties uit heel België op één rij, van particulieren en dealers. Vergelijk vraagprijzen, kilometerstand en locatie voordat je contact opneemt.

€ 40.990mediaan vraagprijs
€ 38.335 – € 46.449middelste 50%
€ 3.500laagste vraagprijs
112advertenties

Goedkoopste advertenties

De laagst geprijsde advertenties van de 112 Ford Explorer-advertenties, vandaag.

Ford Explorer
€ 3.500
Autoscout24 · Grez-Doiceau
Ford Explorer
€ 32.990
Gocar.be · Izegem
Ford Explorer
€ 32.990
Vroom.be · Aalst
Ford Explorer
€ 32.990
Autoscout24 · Aalst
Ford Explorer
€ 32.999
Autoscout24 · Vlimmeren (Beerse)
Ford Explorer Électrique 52kwh / 2026 / 3.500km..
€ 33.499
Gocar.be · Lodelinsart
Ford Explorer
€ 33.499
Autoscout24 · Morlanwelz
Ford Explorer
€ 35.000
Autoscout24 · Soignies
Ford Explorer RWD Premium Driver Asissit Head Up B&O Sound
€ 35.750
Gocar.be · Deurne
Ford Explorer
€ 35.750
Gocar.be · Izegem
Ford Explorer
€ 35.750
Autoscout24 · Deurne
Ford Explorer
€ 36.000
Autoscout24 · Aartselaar

Aanbod per bron

Autoscout24 (63), Gocar.be (33), Vroom.be (16).

Zo berekenen we de mediaan

We nemen alle advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee: die vertekenen het beeld.

De mediaan is de middelste prijs: de helft van de advertenties vraagt minder, de helft meer. De middelste 50% (tussen het 25ste en 75ste percentiel) toont hoe groot de spreiding is.

Het blijft een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen wat een auto echt waard is.

Andere modellen van Ford

Ford Focus (1.860)Ford Fiesta (1.524)Ford Puma (1.248)Ford Kuga (1.103)Ford Transit Custom (786)Ford Transit (586)Ford Ranger (579)Ford EcoSport (279)Ford Mustang (257)Ford Mustang Mach-e (238)

Veelgestelde vragen

Wat kost een tweedehands Ford Explorer?

De mediaan van de 112 vraagprijzen is € 40.990. De middelste helft van het aanbod zit tussen € 38.335 en € 46.449; de laagste vraagprijs is € 3.500 en de hoogste € 66.600.

Hoeveel tweedehands Ford Explorer-advertenties staan er te koop in België?

koopje.ai volgt 112 advertenties met een vraagprijs, van 3 bronnen: Autoscout24 (63), Gocar.be (33), Vroom.be (16). Het aanbod wordt dagelijks bijgewerkt.

Waar komt de mediaan vandaan?

Uit alle live advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee. Het is een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen de echte prijs.

Zoek alle Ford Explorer-advertenties

Prijsmediaan en aantallen worden dagelijks herberekend uit de live advertenties. Zie ook alle merken en modellen en alle tweedehands auto's in België.