Home / Auto's / Ford Edge
Tweedehands · België · bijgewerkt 22 okt

Ford Edge tweedehands — 31 aanbiedingen

Alle tweedehands Ford Edge-advertenties uit heel België op één rij, van particulieren en dealers. Vergelijk vraagprijzen, kilometerstand en locatie voordat je contact opneemt.

€ 16.999mediaan vraagprijs
€ 13.720 – € 19.280middelste 50%
€ 7.950laagste vraagprijs
31advertenties

Goedkoopste advertenties

De laagst geprijsde advertenties van de 31 Ford Edge-advertenties, vandaag.

Ford Edge
€ 7.950
Autoscout24 · Seraing
Ford Edge 2.0 TDCi AWD ST-Line 1ER PROP + TVA + FULL OPTION
€ 7.950
Gocar.be · Seraing
Ford Edge
€ 10.490
Autoscout24 · Dampremy
Ford Edge
€ 10.500
Autoscout24 · Liège
Ford Edge 2.0 TDCi AWD Start-Stop Sport PowerShift 5d 154kW
€ 11.900
Gocar.be · Maasmechelen
Ford Edge
€ 12.500
Autoscout24 · Boom
Ford Edge
€ 12.750
Autoscout24 · Sprimont
Ford Edge
€ 12.950
Autoscout24 · Hasselt
Ford Edge
€ 14.490
Autoscout24 · Rotselaar
Ford Edge
€ 15.900
Autoscout24 · Londerzeel
Ford Edge 2.0 TDCI AWD Trend / Valckenier Denderhoutem
€ 16.450
Gocar.be · Asse
Ford Edge
€ 16.450
Autoscout24 · Denderhoutem

Aanbod per bron

Autoscout24 (23), Gocar.be (8).

Zo berekenen we de mediaan

We nemen alle advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee: die vertekenen het beeld.

De mediaan is de middelste prijs: de helft van de advertenties vraagt minder, de helft meer. De middelste 50% (tussen het 25ste en 75ste percentiel) toont hoe groot de spreiding is.

Het blijft een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen wat een auto echt waard is.

Andere modellen van Ford

Ford Focus (1.834)Ford Fiesta (1.491)Ford Puma (1.230)Ford Kuga (1.039)Ford Transit Custom (752)Ford Transit (563)Ford Ranger (543)Ford EcoSport (274)Ford Mustang Mach-e (234)Ford Mustang (228)

Veelgestelde vragen

Wat kost een tweedehands Ford Edge?

De mediaan van de 31 vraagprijzen is € 16.999. De middelste helft van het aanbod zit tussen € 13.720 en € 19.280; de laagste vraagprijs is € 7.950 en de hoogste € 28.000.

Hoeveel tweedehands Ford Edge-advertenties staan er te koop in België?

koopje.ai volgt 31 advertenties met een vraagprijs, van 2 bronnen: Autoscout24 (23), Gocar.be (8). Het aanbod wordt dagelijks bijgewerkt.

Waar komt de mediaan vandaan?

Uit alle live advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee. Het is een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen de echte prijs.

Zoek alle Ford Edge-advertenties

Prijsmediaan en aantallen worden dagelijks herberekend uit de live advertenties. Zie ook alle merken en modellen en alle tweedehands auto's in België.