Home / Auto's / Ford Bronco
Tweedehands · België · bijgewerkt 30 okt

Ford Bronco tweedehands — 10 aanbiedingen

Alle tweedehands Ford Bronco-advertenties uit heel België op één rij, van particulieren en dealers. Vergelijk vraagprijzen, kilometerstand en locatie voordat je contact opneemt.

€ 52.964mediaan vraagprijs
€ 51.950 – € 54.422middelste 50%
€ 12.900laagste vraagprijs
10advertenties

Goedkoopste advertenties

De laagst geprijsde advertenties van de 10 Ford Bronco-advertenties, vandaag.

Ford Bronco
€ 12.900
Autoscout24 · Aubange
Ford Bronco
€ 48.900
Autoscout24 · Arlon
Ford Bronco
€ 51.950
Gocar.be · Izegem
Ford Bronco
€ 51.950
Autoscout24 · Antwerpen
Ford Bronco
€ 52.938
Gocar.be · Izegem
Ford Bronco
€ 52.990
Autoscout24 · Châtelet - Charleroi
Ford Bronco
€ 52.990
Vroom.be · Châtelet
Ford Bronco
€ 54.900
Autoscout24 · Linkebeek
Ford Bronco
€ 56.450
Gocar.be · Izegem
Ford Bronco
€ 59.318
Gocar.be · Izegem

Aanbod per bron

Autoscout24 (5), Gocar.be (4), Vroom.be (1).

Zo berekenen we de mediaan

We nemen alle advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee: die vertekenen het beeld.

De mediaan is de middelste prijs: de helft van de advertenties vraagt minder, de helft meer. De middelste 50% (tussen het 25ste en 75ste percentiel) toont hoe groot de spreiding is.

Het blijft een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen wat een auto echt waard is.

Andere modellen van Ford

Ford Focus (1.933)Ford Fiesta (1.625)Ford Puma (1.264)Ford Kuga (1.175)Ford Transit Custom (856)Ford Transit (629)Ford Ranger (622)Ford EcoSport (287)Ford Mustang (258)Ford Mustang Mach-e (240)

Veelgestelde vragen

Wat kost een tweedehands Ford Bronco?

De mediaan van de 10 vraagprijzen is € 52.964. De middelste helft van het aanbod zit tussen € 51.950 en € 54.422; de laagste vraagprijs is € 12.900 en de hoogste € 59.318.

Hoeveel tweedehands Ford Bronco-advertenties staan er te koop in België?

koopje.ai volgt 10 advertenties met een vraagprijs, van 3 bronnen: Autoscout24 (5), Gocar.be (4), Vroom.be (1). Het aanbod wordt dagelijks bijgewerkt.

Waar komt de mediaan vandaan?

Uit alle live advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee. Het is een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen de echte prijs.

Zoek alle Ford Bronco-advertenties

Prijsmediaan en aantallen worden dagelijks herberekend uit de live advertenties. Zie ook alle merken en modellen en alle tweedehands auto's in België.