Home / Auto's / Ford B-Max
Tweedehands · België · bijgewerkt 23 okt

Ford B-Max tweedehands — 144 aanbiedingen

Alle tweedehands Ford B-Max-advertenties uit heel België op één rij, van particulieren en dealers. Vergelijk vraagprijzen, kilometerstand en locatie voordat je contact opneemt.

€ 5.990mediaan vraagprijs
€ 4.575 – € 7.499middelste 50%
€ 1.450laagste vraagprijs
144advertenties

Goedkoopste advertenties

De laagst geprijsde advertenties van de 144 Ford B-Max-advertenties, vandaag.

Ford B-Max
€ 1.450
Autoscout24 · Kampenhout
Ford B-MAX 1.0 EcoBoost Trend MOTOR DRAAIT SLECHT
€ 1.450
Gocar.be · Kampenhout
Ford B-Max
€ 1.600
Autoscout24 · Nivelles
Ford B-Max
€ 1.999
Autoscout24 · Nivelles
Ford B-Max
€ 2.000
Autoscout24 · Fontaine-l'Évêque
Ford B-Max
€ 2.250
Autoscout24 · Tubize
Ford B-Max 2016
€ 2.250
2dehands.be · Antwerpen
Ford B-Max 1000 benzine ,kleine krassen ,airco ,185 dkm ,2500 eur
€ 2.500
Gocar.be · Zandhoven
Ford B-Max
€ 2.500
2dehands.be · Hechtel + Deel Helchteren
Ford B-Max
€ 2.750
Autoscout24 · Anvers
Ford B-Max
€ 2.750
Autoscout24 · Temploux - Namur
Ford B-Max
€ 3.000
Autoscout24 · Ecaussinnes

Aanbod per bron

Autoscout24 (95), Gocar.be (25), 2dehands.be (12), Vroom.be (9), 2dehands.be (3).

Zo berekenen we de mediaan

We nemen alle advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee: die vertekenen het beeld.

De mediaan is de middelste prijs: de helft van de advertenties vraagt minder, de helft meer. De middelste 50% (tussen het 25ste en 75ste percentiel) toont hoe groot de spreiding is.

Het blijft een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen wat een auto echt waard is.

Andere modellen van Ford

Ford Focus (1.865)Ford Fiesta (1.513)Ford Puma (1.263)Ford Kuga (1.105)Ford Transit Custom (788)Ford Transit (578)Ford Ranger (575)Ford EcoSport (274)Ford Mustang (256)Ford Mustang Mach-e (240)

Veelgestelde vragen

Wat kost een tweedehands Ford B-Max?

De mediaan van de 144 vraagprijzen is € 5.990. De middelste helft van het aanbod zit tussen € 4.575 en € 7.499; de laagste vraagprijs is € 1.450 en de hoogste € 10.299.

Hoeveel tweedehands Ford B-Max-advertenties staan er te koop in België?

koopje.ai volgt 144 advertenties met een vraagprijs, van 5 bronnen: Autoscout24 (95), Gocar.be (25), 2dehands.be (12), Vroom.be (9), 2dehands.be (3). Het aanbod wordt dagelijks bijgewerkt.

Waar komt de mediaan vandaan?

Uit alle live advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee. Het is een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen de echte prijs.

Zoek alle Ford B-Max-advertenties

Prijsmediaan en aantallen worden dagelijks herberekend uit de live advertenties. Zie ook alle merken en modellen en alle tweedehands auto's in België.