Home / Auto's / Renault TRAFIC PASSENGER
Tweedehands · België · bijgewerkt 29 okt

Renault TRAFIC PASSENGER tweedehands — 13 aanbiedingen

Alle tweedehands Renault TRAFIC PASSENGER-advertenties uit heel België op één rij, van particulieren en dealers. Vergelijk vraagprijzen, kilometerstand en locatie voordat je contact opneemt.

€ 29.028mediaan vraagprijs
€ 27.450 – € 33.990middelste 50%
€ 15.990laagste vraagprijs
13advertenties

Goedkoopste advertenties

De laagst geprijsde advertenties van de 13 Renault TRAFIC PASSENGER-advertenties, vandaag.

Renault TRAFIC PASSENGER Trafic 1.6 dCi Energy Tw.Turbo Grand Confort
€ 15.990
Gocar.be · Bruxelles
Renault TRAFIC PASSENGER 2.0 Blue dCi EDC+8 PLACES+BOITE AUTO+NAVI+CAMERA
€ 19.990
Gocar.be · Waterloo
Renault TRAFIC PASSENGER Generation Grand Passenger Zen Energy 2.0 diesel 8+1 plaatsen
€ 23.200
Gocar.be · Merksem
Renault TRAFIC PASSENGER Generation Intens Blue dCi 150 EDC / Valckenier Denderhoutem
€ 27.450
Gocar.be · Asse
Renault TRAFIC PASSENGER Dubbele Cabine Confort L2H1 dCi 150 EDC
€ 27.750
Gocar.be · Hasselt
Renault TRAFIC PASSENGER 23.990 EX - 9 ZITS - Extra Lang - Automaat
€ 29.028
Gocar.be · Erpe - Mere
Renault TRAFIC PASSENGER 23.990 EX - 9 ZITS - Extra Lang - 2024
€ 29.028
Gocar.be · Erpe - Mere
Renault TRAFIC PASSENGER Grand Intens- SPACECLASS 9PL. Blue 2.0dCi 150PK
€ 29.500
Gocar.be · Aarschot
Renault TRAFIC PASSENGER Intens Blue dCi 150
€ 30.450
Gocar.be · Hasselt
Renault TRAFIC PASSENGER Grand 2.0 Blue dCi Intens 9 Pl 150 Hp
€ 33.990
Gocar.be · Drogenbos
Renault TRAFIC PASSENGER Generation Blue dCi Intens EDC L2 8 Plaats Automaat
€ 34.500
Gocar.be · Zelzate
Renault TRAFIC PASSENGER Combi et Grand Passenger
€ 40.300
Gocar.be · Durbuy

Aanbod per bron

Gocar.be (13).

Zo berekenen we de mediaan

We nemen alle advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee: die vertekenen het beeld.

De mediaan is de middelste prijs: de helft van de advertenties vraagt minder, de helft meer. De middelste 50% (tussen het 25ste en 75ste percentiel) toont hoe groot de spreiding is.

Het blijft een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen wat een auto echt waard is.

Andere modellen van Renault

Renault Clio (1.913)Renault Captur (945)Renault Megane (814)Renault Kangoo (588)Renault Master (477)Renault TRAFIC (476)Renault Twingo (433)Renault Arkana (412)Renault Scenic (386)Renault Grand Scenic (305)

Veelgestelde vragen

Wat kost een tweedehands Renault TRAFIC PASSENGER?

De mediaan van de 13 vraagprijzen is € 29.028. De middelste helft van het aanbod zit tussen € 27.450 en € 33.990; de laagste vraagprijs is € 15.990 en de hoogste € 45.150.

Hoeveel tweedehands Renault TRAFIC PASSENGER-advertenties staan er te koop in België?

koopje.ai volgt 13 advertenties met een vraagprijs, van 1 bronnen: Gocar.be (13). Het aanbod wordt dagelijks bijgewerkt.

Waar komt de mediaan vandaan?

Uit alle live advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee. Het is een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen de echte prijs.

Zoek alle Renault TRAFIC PASSENGER-advertenties

Prijsmediaan en aantallen worden dagelijks herberekend uit de live advertenties. Zie ook alle merken en modellen en alle tweedehands auto's in België.