Home / Auto's / Renault R5
Tweedehands · België · bijgewerkt 22 okt

Renault R5 tweedehands — 10 aanbiedingen

Alle tweedehands Renault R5-advertenties uit heel België op één rij, van particulieren en dealers. Vergelijk vraagprijzen, kilometerstand en locatie voordat je contact opneemt.

€ 31.370mediaan vraagprijs
€ 29.685 – € 33.872middelste 50%
€ 23.990laagste vraagprijs
10advertenties

Goedkoopste advertenties

De laagst geprijsde advertenties van de 10 Renault R5-advertenties, vandaag.

Renault R5 e-R5 E-Tech 40 kWh Urban Range Evolution
€ 23.990
Gocar.be · Wommelgem
Renault R5
€ 27.900
Gocar.be · Izegem
Renault R5 5 E-Tech electric EV 52kWh Evolution 110 kW comfort range
€ 29.250
Gocar.be · Ieper
Renault R5 E-Tech 52 kWh Comfort Range Iconic Cinq HERMAN/KARDON NAVI CUIR WINTER PACK
€ 30.990
Gocar.be · Fléron
Renault R5
€ 30.990
Gocar.be · Izegem
Renault R5 5 comfort range techno 52 kWh Beschikbaar vanaf 31/01/2027 Beschikbaar vanaf 31/01/2027
€ 31.750
Gocar.be · Lier
Renault R5 Iconic 150cv PackWinter GPSGoogleConnect CarPlay Ades
€ 32.590
Gocar.be · Liege
Renault R5 Techno 150 hp comfort range
€ 34.300
Gocar.be · Aarschot
Renault R5 Iconic cinq 150 hp comfort range
€ 35.800
Gocar.be · Sint-Truiden
Renault R5 Iconic cinq 150 hp comfort range
€ 38.059
Gocar.be · Genk

Aanbod per bron

Gocar.be (10).

Zo berekenen we de mediaan

We nemen alle advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee: die vertekenen het beeld.

De mediaan is de middelste prijs: de helft van de advertenties vraagt minder, de helft meer. De middelste 50% (tussen het 25ste en 75ste percentiel) toont hoe groot de spreiding is.

Het blijft een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen wat een auto echt waard is.

Andere modellen van Renault

Renault Clio (1.760)Renault Captur (897)Renault Megane (759)Renault Kangoo (538)Renault TRAFIC (447)Renault Master (414)Renault Twingo (396)Renault Arkana (387)Renault Scenic (354)Renault Austral (279)

Veelgestelde vragen

Wat kost een tweedehands Renault R5?

De mediaan van de 10 vraagprijzen is € 31.370. De middelste helft van het aanbod zit tussen € 29.685 en € 33.872; de laagste vraagprijs is € 23.990 en de hoogste € 38.059.

Hoeveel tweedehands Renault R5-advertenties staan er te koop in België?

koopje.ai volgt 10 advertenties met een vraagprijs, van 1 bronnen: Gocar.be (10). Het aanbod wordt dagelijks bijgewerkt.

Waar komt de mediaan vandaan?

Uit alle live advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee. Het is een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen de echte prijs.

Zoek alle Renault R5-advertenties

Prijsmediaan en aantallen worden dagelijks herberekend uit de live advertenties. Zie ook alle merken en modellen en alle tweedehands auto's in België.