Home / Auto's / Renault Koleos
Tweedehands · België · bijgewerkt 28 okt

Renault Koleos tweedehands — 61 aanbiedingen

Alle tweedehands Renault Koleos-advertenties uit heel België op één rij, van particulieren en dealers. Vergelijk vraagprijzen, kilometerstand en locatie voordat je contact opneemt.

€ 16.250mediaan vraagprijs
€ 12.799 – € 19.950middelste 50%
€ 2.900laagste vraagprijs
61advertenties

Goedkoopste advertenties

De laagst geprijsde advertenties van de 61 Renault Koleos-advertenties, vandaag.

Renault Koleos
€ 2.900
Autoscout24 · Sombreffe
Renault Koleos
€ 3.000
Autoscout24 · Mouscron
Renault Koleos
€ 4.000
Autoscout24 · Quiévrain
Renault Koleos
€ 4.500
Autoscout24 · messancy
Renault Koleos
€ 5.700
Autoscout24 · Anderlecht
Renault Koleos
€ 7.500
Autoscout24 · Lens
Renault Koleos
€ 11.600
Autoscout24 · Malmedy
Renault Koleos 1.6 dCi Energy Intens
€ 11.699
Gocar.be · Brussel
Renault Koleos
€ 11.699
Vroom.be · Thuislevering
Renault Koleos
€ 11.699
Autoscout24 · Brussel
Renault Koleos
€ 11.800
Autoscout24 · Waterloo
Renault Koleos
€ 11.950
Autoscout24 · Saint-Ghislain

Aanbod per bron

Autoscout24 (46), Gocar.be (10), Vroom.be (3), 2dehands.be (2).

Zo berekenen we de mediaan

We nemen alle advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee: die vertekenen het beeld.

De mediaan is de middelste prijs: de helft van de advertenties vraagt minder, de helft meer. De middelste 50% (tussen het 25ste en 75ste percentiel) toont hoe groot de spreiding is.

Het blijft een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen wat een auto echt waard is.

Andere modellen van Renault

Renault Clio (1.863)Renault Captur (924)Renault Megane (791)Renault Kangoo (572)Renault TRAFIC (473)Renault Master (459)Renault Twingo (419)Renault Arkana (405)Renault Scenic (374)Renault Grand Scenic (304)

Veelgestelde vragen

Wat kost een tweedehands Renault Koleos?

De mediaan van de 61 vraagprijzen is € 16.250. De middelste helft van het aanbod zit tussen € 12.799 en € 19.950; de laagste vraagprijs is € 2.900 en de hoogste € 26.900.

Hoeveel tweedehands Renault Koleos-advertenties staan er te koop in België?

koopje.ai volgt 61 advertenties met een vraagprijs, van 4 bronnen: Autoscout24 (46), Gocar.be (10), Vroom.be (3), 2dehands.be (2). Het aanbod wordt dagelijks bijgewerkt.

Waar komt de mediaan vandaan?

Uit alle live advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee. Het is een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen de echte prijs.

Zoek alle Renault Koleos-advertenties

Prijsmediaan en aantallen worden dagelijks herberekend uit de live advertenties. Zie ook alle merken en modellen en alle tweedehands auto's in België.