Home / Auto's / Opel Combo Tour
Tweedehands · België · bijgewerkt 30 okt

Opel Combo Tour tweedehands — 16 aanbiedingen

Alle tweedehands Opel Combo Tour-advertenties uit heel België op één rij, van particulieren en dealers. Vergelijk vraagprijzen, kilometerstand en locatie voordat je contact opneemt.

€ 5.850mediaan vraagprijs
€ 3.874 – € 8.124middelste 50%
€ 2.650laagste vraagprijs
16advertenties

Goedkoopste advertenties

De laagst geprijsde advertenties van de 16 Opel Combo Tour-advertenties, vandaag.

Opel Combo Tour 2004
€ 2.650
2dehands.be · Ukkel
Opel Combo Tour Combo 1.3 CDTI AİRCO LICHTE VRACHT
€ 2.750
Gocar.be · Maasmechelen
Opel Combo Tour 2009
€ 2.950
2dehands.be · Couvin
Opel Combo Tour 2008
€ 3.500
2dehands.be · Meerhout
Opel Combo Tour 2015
€ 3.999
2dehands.be · Thuin
Opel Combo Tour 1.6 CDTi //CAR PASS/eerste eigenar
€ 4.990
Gocar.be · Lint
Opel Combo Tour 2017
€ 5.300
2dehands.be · Izegem
Opel Combo Tour 2018
€ 5.750
2dehands.be · Londerzeel
Opel Combo Tour Combo 1.4i L1H2 Enjoy / Clim / Jantes / Euro
€ 5.950
Gocar.be · Gilly
Opel Combo Tour 2016
€ 6.500
2dehands.be · Gent
Opel Combo Tour COMBO 1.5D LICHTE VRACHT – AIRCO – TREKHAAK
€ 7.999
Gocar.be · Maasmechelen
Opel Combo Tour COMBO 1.5D LICHTE VRACHT – AIRCO – TREKHAAK – 1 JAAR
€ 7.999
Gocar.be · Maasmechelen

Aanbod per bron

2dehands.be (9), Gocar.be (5), 2dehands.be (2).

Zo berekenen we de mediaan

We nemen alle advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee: die vertekenen het beeld.

De mediaan is de middelste prijs: de helft van de advertenties vraagt minder, de helft meer. De middelste 50% (tussen het 25ste en 75ste percentiel) toont hoe groot de spreiding is.

Het blijft een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen wat een auto echt waard is.

Andere modellen van Opel

Opel Corsa (2.628)Opel Astra (1.729)Opel Mokka (945)Opel Grandland (723)Opel Vivaro (542)Opel Frontera (506)Opel Combo (459)Opel Insignia (373)Opel Crossland (370)Opel Zafira (370)

Veelgestelde vragen

Wat kost een tweedehands Opel Combo Tour?

De mediaan van de 16 vraagprijzen is € 5.850. De middelste helft van het aanbod zit tussen € 3.874 en € 8.124; de laagste vraagprijs is € 2.650 en de hoogste € 16.300.

Hoeveel tweedehands Opel Combo Tour-advertenties staan er te koop in België?

koopje.ai volgt 16 advertenties met een vraagprijs, van 3 bronnen: 2dehands.be (9), Gocar.be (5), 2dehands.be (2). Het aanbod wordt dagelijks bijgewerkt.

Waar komt de mediaan vandaan?

Uit alle live advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee. Het is een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen de echte prijs.

Zoek alle Opel Combo Tour-advertenties

Prijsmediaan en aantallen worden dagelijks herberekend uit de live advertenties. Zie ook alle merken en modellen en alle tweedehands auto's in België.