Home / Auto's / Opel Crossland
Tweedehands · België · bijgewerkt 23 okt

Opel Crossland tweedehands — 346 aanbiedingen

Alle tweedehands Opel Crossland-advertenties uit heel België op één rij, van particulieren en dealers. Vergelijk vraagprijzen, kilometerstand en locatie voordat je contact opneemt.

€ 13.900mediaan vraagprijs
€ 12.499 – € 16.448middelste 50%
€ 5.800laagste vraagprijs
346advertenties

Goedkoopste advertenties

De laagst geprijsde advertenties van de 346 Opel Crossland-advertenties, vandaag.

Opel Crossland
€ 5.800
Autoscout24 · Wavre
Opel Crossland
€ 8.500
Autoscout24 · Asse
Opel Crossland
€ 8.980
Autoscout24 · Arlon
Opel Crossland
€ 8.990
Autoscout24 · Waterloo
Opel Crossland 1.2i GS LINE CARPLAY+CAMERA+LED
€ 8.990
Gocar.be · Waterloo
Opel Crossland
€ 9.000
Autoscout24 · Mons
Opel Crossland
€ 9.000
Autoscout24 · Mons
Opel Crossland
€ 9.500
Autoscout24 · Rochefort
Opel Crossland
€ 9.500
Autoscout24 · Wommelgem
Opel Crossland 1.2 61kW S/S Edition Camera PDC A Cruise Control Bluetooth Airco
€ 9.895
Gocar.be · Hasselt
Opel Crossland 1.2 61kW S/S Edition
€ 9.895
Gocar.be · Hasselt
Opel Crossland
€ 9.900
Autoscout24 · Liège

Aanbod per bron

Autoscout24 (142), Gocar.be (138), Vroom.be (66).

Zo berekenen we de mediaan

We nemen alle advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee: die vertekenen het beeld.

De mediaan is de middelste prijs: de helft van de advertenties vraagt minder, de helft meer. De middelste 50% (tussen het 25ste en 75ste percentiel) toont hoe groot de spreiding is.

Het blijft een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen wat een auto echt waard is.

Andere modellen van Opel

Opel Corsa (2.376)Opel Astra (1.570)Opel Mokka (903)Opel Grandland (651)Opel Vivaro (488)Opel Frontera (460)Opel Combo (405)Opel Insignia (347)Opel Zafira (337)Opel Crossland X (304)

Veelgestelde vragen

Wat kost een tweedehands Opel Crossland?

De mediaan van de 346 vraagprijzen is € 13.900. De middelste helft van het aanbod zit tussen € 12.499 en € 16.448; de laagste vraagprijs is € 5.800 en de hoogste € 22.099.

Hoeveel tweedehands Opel Crossland-advertenties staan er te koop in België?

koopje.ai volgt 346 advertenties met een vraagprijs, van 3 bronnen: Autoscout24 (142), Gocar.be (138), Vroom.be (66). Het aanbod wordt dagelijks bijgewerkt.

Waar komt de mediaan vandaan?

Uit alle live advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee. Het is een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen de echte prijs.

Zoek alle Opel Crossland-advertenties

Prijsmediaan en aantallen worden dagelijks herberekend uit de live advertenties. Zie ook alle merken en modellen en alle tweedehands auto's in België.