Home / Auto's / Opel Corsa
Tweedehands · België · bijgewerkt 26 okt

Opel Corsa tweedehands — 2.480 aanbiedingen

Alle tweedehands Opel Corsa-advertenties uit heel België op één rij, van particulieren en dealers. Vergelijk vraagprijzen, kilometerstand en locatie voordat je contact opneemt.

€ 9.999mediaan vraagprijs
€ 4.450 – € 15.658middelste 50%
€ 450laagste vraagprijs
2.480advertenties

Goedkoopste advertenties

De laagst geprijsde advertenties van de 2.480 Opel Corsa-advertenties, vandaag.

Opel Corsa 2003
€ 450
2dehands.be · Ukkel
Opel Corsa
€ 500
Autoscout24 · Liège
Opel Corsa
€ 500
Autoscout24 · Mons
Opel Corsa
€ 500
Autoscout24 · Trooz
Opel Corsa
€ 500
Autoscout24 · vilvorde
Opel Corsa
€ 500
Autoscout24 · Asse
Opel Corsa
€ 500
Autoscout24 · Riemst
Opel Corsa
€ 500
Autoscout24 · Saint Ghislain
Opel Corsa
€ 500
Autoscout24 · Bruxelles
Opel Corsa
€ 500
Autoscout24 · Maillen
Opel Corsa
€ 500
2dehands.be · Kessel-Lo
Opel Corsa 2003
€ 500
2dehands.be · Eeklo

Aanbod per bron

Autoscout24 (1.538), Gocar.be (621), Vroom.be (189), 2dehands.be (98), 2dehands.be (34).

Zo berekenen we de mediaan

We nemen alle advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee: die vertekenen het beeld.

De mediaan is de middelste prijs: de helft van de advertenties vraagt minder, de helft meer. De middelste 50% (tussen het 25ste en 75ste percentiel) toont hoe groot de spreiding is.

Het blijft een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen wat een auto echt waard is.

Andere modellen van Opel

Opel Astra (1.649)Opel Mokka (912)Opel Grandland (699)Opel Vivaro (515)Opel Frontera (504)Opel Combo (427)Opel Crossland (361)Opel Insignia (360)Opel Zafira (344)Opel Grandland X (297)

Veelgestelde vragen

Wat kost een tweedehands Opel Corsa?

De mediaan van de 2.480 vraagprijzen is € 9.999. De middelste helft van het aanbod zit tussen € 4.450 en € 15.658; de laagste vraagprijs is € 450 en de hoogste € 39.000.

Hoeveel tweedehands Opel Corsa-advertenties staan er te koop in België?

koopje.ai volgt 2.480 advertenties met een vraagprijs, van 5 bronnen: Autoscout24 (1.538), Gocar.be (621), Vroom.be (189), 2dehands.be (98), 2dehands.be (34). Het aanbod wordt dagelijks bijgewerkt.

Waar komt de mediaan vandaan?

Uit alle live advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee. Het is een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen de echte prijs.

Zoek alle Opel Corsa-advertenties

Prijsmediaan en aantallen worden dagelijks herberekend uit de live advertenties. Zie ook alle merken en modellen en alle tweedehands auto's in België.