Home / Auto's / Mercedes T-Klasse
Tweedehands · België · bijgewerkt 24 okt

Mercedes T-Klasse tweedehands — 45 aanbiedingen

Alle tweedehands Mercedes T-Klasse-advertenties uit heel België op één rij, van particulieren en dealers. Vergelijk vraagprijzen, kilometerstand en locatie voordat je contact opneemt.

€ 30.008mediaan vraagprijs
€ 27.990 – € 33.900middelste 50%
€ 18.949laagste vraagprijs
45advertenties

Goedkoopste advertenties

De laagst geprijsde advertenties van de 45 Mercedes T-Klasse-advertenties, vandaag.

Mercedes-Benz T-Klasse
€ 18.949
Autoscout24 · Turnhout
Mercedes T-Klasse T160d L1 Style
€ 18.949
Gocar.be · Turnhout
Mercedes-Benz T-Klasse
€ 24.490
Autoscout24 · Arlon
Mercedes-Benz T-Klasse
€ 24.990
Autoscout24 · Arlon
Mercedes T-Klasse
€ 25.749
Vroom.be · Huy
Mercedes-Benz T-Klasse
€ 25.900
Autoscout24 · Arlon
Mercedes-Benz T-Klasse
€ 26.890
Autoscout24 · Alleur
Mercedes-Benz T-Klasse
€ 27.250
Autoscout24 · Wijer- Nieuwerkerken
Mercedes T-Klasse T160 L1 Base
€ 27.709
Gocar.be · Namur
Mercedes-Benz T-Klasse
€ 27.709
Autoscout24 · Namur
Mercedes-Benz T-Klasse
€ 27.945
Autoscout24 · Lokeren
Mercedes-Benz T-Klasse
€ 27.990
Autoscout24 · Aalst

Aanbod per bron

Autoscout24 (38), Vroom.be (4), Gocar.be (3).

Zo berekenen we de mediaan

We nemen alle advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee: die vertekenen het beeld.

De mediaan is de middelste prijs: de helft van de advertenties vraagt minder, de helft meer. De middelste 50% (tussen het 25ste en 75ste percentiel) toont hoe groot de spreiding is.

Het blijft een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen wat een auto echt waard is.

Andere modellen van Mercedes

Mercedes A 180 (1.029)Mercedes A (960)Mercedes Vito (898)Mercedes CLA 180 (803)Mercedes CLA (795)Mercedes Sprinter (768)Mercedes GLE (751)Mercedes C 200 (685)Mercedes A Klasse (666)Mercedes GLC (643)

Veelgestelde vragen

Wat kost een tweedehands Mercedes T-Klasse?

De mediaan van de 45 vraagprijzen is € 30.008. De middelste helft van het aanbod zit tussen € 27.990 en € 33.900; de laagste vraagprijs is € 18.949 en de hoogste € 37.510.

Hoeveel tweedehands Mercedes T-Klasse-advertenties staan er te koop in België?

koopje.ai volgt 45 advertenties met een vraagprijs, van 3 bronnen: Autoscout24 (38), Vroom.be (4), Gocar.be (3). Het aanbod wordt dagelijks bijgewerkt.

Waar komt de mediaan vandaan?

Uit alle live advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee. Het is een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen de echte prijs.

Zoek alle Mercedes T-Klasse-advertenties

Prijsmediaan en aantallen worden dagelijks herberekend uit de live advertenties. Zie ook alle merken en modellen en alle tweedehands auto's in België.