Home / Auto's / Mercedes CLA
Tweedehands · België · bijgewerkt 23 okt

Mercedes CLA tweedehands — 791 aanbiedingen

Alle tweedehands Mercedes CLA-advertenties uit heel België op één rij, van particulieren en dealers. Vergelijk vraagprijzen, kilometerstand en locatie voordat je contact opneemt.

€ 28.890mediaan vraagprijs
€ 22.144 – € 38.450middelste 50%
€ 4.900laagste vraagprijs
791advertenties

Goedkoopste advertenties

De laagst geprijsde advertenties van de 791 Mercedes CLA-advertenties, vandaag.

Mercedes-Benz CLA 2017
€ 4.900
2dehands.be · Brussel
Mercedes-Benz CLA 2017
€ 4.900
2dehands.be · Brussel
Mercedes CLA 180 d ACCIDENTEE BOITE AUTO AIRCO GPS
€ 6.200
Gocar.be · Grez-Doiceau
Mercedes-Benz CLA 220
€ 7.950
Autoscout24 · Anderlues
Mercedes-Benz CLA 2015
€ 8.350
2dehands.be · Diepenbeek
Mercedes-Benz CLA 220
€ 8.999
Autoscout24 · Dilbeek
Mercedes CLA 200 CLA 200 d
€ 9.200
Gocar.be · Liedekerke
Mercedes CLA 200 CDI Shooting Brake Urban Contrôle technique Garantie 12 mois
€ 9.249
Gocar.be · Montignies-Sur-Sambre
Mercedes CLA 180 CLA 180D
€ 9.500
Gocar.be · Zellik
Mercedes CLA 180 1.6 1ER PROP + GPS + CLIM + JANTES + REGU
€ 9.950
Gocar.be · Seraing
Mercedes CLA 180 d ShootingBrake NAVI-PARKTRONIC-SIEGES SPORT
€ 9.990
Gocar.be · Mons
Mercedes CLA
€ 10.000
Gocar.be · Braine-l'Alleud

Aanbod per bron

Gocar.be (630), Autoscout24 (129), 2dehands.be (27), 2dehands.be (3), Vroom.be (2).

Zo berekenen we de mediaan

We nemen alle advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee: die vertekenen het beeld.

De mediaan is de middelste prijs: de helft van de advertenties vraagt minder, de helft meer. De middelste 50% (tussen het 25ste en 75ste percentiel) toont hoe groot de spreiding is.

Het blijft een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen wat een auto echt waard is.

Andere modellen van Mercedes

Mercedes A 180 (1.044)Mercedes A (961)Mercedes Vito (892)Mercedes CLA 180 (818)Mercedes Sprinter (759)Mercedes GLE (740)Mercedes C 200 (686)Mercedes A Klasse (660)Mercedes GLC (641)Mercedes C-Klasse (636)

Veelgestelde vragen

Wat kost een tweedehands Mercedes CLA?

De mediaan van de 791 vraagprijzen is € 28.890. De middelste helft van het aanbod zit tussen € 22.144 en € 38.450; de laagste vraagprijs is € 4.900 en de hoogste € 68.970.

Hoeveel tweedehands Mercedes CLA-advertenties staan er te koop in België?

koopje.ai volgt 791 advertenties met een vraagprijs, van 5 bronnen: Gocar.be (630), Autoscout24 (129), 2dehands.be (27), 2dehands.be (3), Vroom.be (2). Het aanbod wordt dagelijks bijgewerkt.

Waar komt de mediaan vandaan?

Uit alle live advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee. Het is een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen de echte prijs.

Zoek alle Mercedes CLA-advertenties

Prijsmediaan en aantallen worden dagelijks herberekend uit de live advertenties. Zie ook alle merken en modellen en alle tweedehands auto's in België.