Home / Auto's / Mercedes GLE
Tweedehands · België · bijgewerkt 22 okt

Mercedes GLE tweedehands — 711 aanbiedingen

Alle tweedehands Mercedes GLE-advertenties uit heel België op één rij, van particulieren en dealers. Vergelijk vraagprijzen, kilometerstand en locatie voordat je contact opneemt.

€ 59.500mediaan vraagprijs
€ 46.900 – € 78.990middelste 50%
€ 14.360laagste vraagprijs
711advertenties

Goedkoopste advertenties

De laagst geprijsde advertenties van de 711 Mercedes GLE-advertenties, vandaag.

Mercedes-Benz GLE 250
€ 14.360
Autoscout24 · Louvain
Mercedes GLE 500 GLE 500 e 4-Matic PHEV
€ 14.950
Gocar.be · Kampenhout
Mercedes-Benz GLE 500
€ 14.950
Autoscout24 · Kampenhout
Mercedes-Benz GLE 350
€ 16.500
Autoscout24 · Anvers
Mercedes-Benz GLE 250
€ 17.250
Autoscout24 · Ostende
Mercedes-Benz GLE 250
€ 17.499
Autoscout24 · Bruxelles
Mercedes-Benz GLE 250
€ 18.000
Autoscout24 · Merelbeke-Melle
Mercedes-Benz GLE 350
€ 18.000
Autoscout24 · Bruxelles
Mercedes GLE 350 CDI Coupé
€ 18.495
Gocar.be · Heers
Mercedes-Benz GLE 250
€ 19.500
Autoscout24 · Frameries
Mercedes-Benz GLE 2017
€ 19.500
2dehands.be · Frameries
Mercedes GLE 250 CDI 4Matic - AMG Pack - Pano - Topstaat - Export!
€ 19.990
Gocar.be · Eke

Aanbod per bron

Autoscout24 (484), Gocar.be (189), Vroom.be (28), 2dehands.be (9), 2dehands.be (1).

Zo berekenen we de mediaan

We nemen alle advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee: die vertekenen het beeld.

De mediaan is de middelste prijs: de helft van de advertenties vraagt minder, de helft meer. De middelste 50% (tussen het 25ste en 75ste percentiel) toont hoe groot de spreiding is.

Het blijft een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen wat een auto echt waard is.

Andere modellen van Mercedes

Mercedes A 180 (971)Mercedes A (884)Mercedes Vito (860)Mercedes CLA (766)Mercedes Sprinter (734)Mercedes CLA 180 (732)Mercedes C 200 (646)Mercedes A Klasse (643)Mercedes C-Klasse (625)Mercedes GLC (606)

Veelgestelde vragen

Wat kost een tweedehands Mercedes GLE?

De mediaan van de 711 vraagprijzen is € 59.500. De middelste helft van het aanbod zit tussen € 46.900 en € 78.990; de laagste vraagprijs is € 14.360 en de hoogste € 136.990.

Hoeveel tweedehands Mercedes GLE-advertenties staan er te koop in België?

koopje.ai volgt 711 advertenties met een vraagprijs, van 5 bronnen: Autoscout24 (484), Gocar.be (189), Vroom.be (28), 2dehands.be (9), 2dehands.be (1). Het aanbod wordt dagelijks bijgewerkt.

Waar komt de mediaan vandaan?

Uit alle live advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee. Het is een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen de echte prijs.

Zoek alle Mercedes GLE-advertenties

Prijsmediaan en aantallen worden dagelijks herberekend uit de live advertenties. Zie ook alle merken en modellen en alle tweedehands auto's in België.