Home / Auto's / Mercedes GLS
Tweedehands · België · bijgewerkt 30 okt

Mercedes GLS tweedehands — 36 aanbiedingen

Alle tweedehands Mercedes GLS-advertenties uit heel België op één rij, van particulieren en dealers. Vergelijk vraagprijzen, kilometerstand en locatie voordat je contact opneemt.

€ 62.394mediaan vraagprijs
€ 38.668 – € 69.912middelste 50%
€ 27.850laagste vraagprijs
36advertenties

Goedkoopste advertenties

De laagst geprijsde advertenties van de 36 Mercedes GLS-advertenties, vandaag.

Mercedes-Benz GLS 350
€ 27.850
Autoscout24 · Zonhoven
Mercedes-Benz GLS 350
€ 29.900
Autoscout24 · Boutersem
Mercedes-Benz GLS 350
€ 31.990
Autoscout24 · Dendermonde
Mercedes GLS 350 d 4-Matic AMG Pack 2018 234.065 km Led Pano 7-Zit Cam360 Leder Navi Luchtvering TopStaat ZeerProper
€ 31.990
Gocar.be · Dendermonde
Mercedes-Benz GLS 350
€ 31.990
Autoscout24 · Dendermonde
Mercedes-Benz GLS 350
€ 32.950
Autoscout24 · Jabbeke
Mercedes-Benz GLS 350
€ 33.000
Autoscout24 · Vilvoorde
Mercedes-Benz GLS 350
€ 34.900
Autoscout24 · Moelingen
Mercedes-Benz GLS 350
€ 35.000
Autoscout24 · Houthalen-Helchteren
Mercedes-Benz GLS 350
€ 39.890
Autoscout24 · Arlon
Mercedes-Benz GLS 350
€ 39.890
Autoscout24 · Arlon
Mercedes-Benz GLS 350
€ 42.990
Autoscout24 · Hasselt

Aanbod per bron

Autoscout24 (31), Gocar.be (4), Vroom.be (1).

Zo berekenen we de mediaan

We nemen alle advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee: die vertekenen het beeld.

De mediaan is de middelste prijs: de helft van de advertenties vraagt minder, de helft meer. De middelste 50% (tussen het 25ste en 75ste percentiel) toont hoe groot de spreiding is.

Het blijft een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen wat een auto echt waard is.

Andere modellen van Mercedes

Mercedes A 180 (1.055)Mercedes A (1.015)Mercedes Vito (920)Mercedes CLA (862)Mercedes CLA 180 (850)Mercedes Sprinter (793)Mercedes GLE (770)Mercedes A Klasse (717)Mercedes C 200 (708)Mercedes C-Klasse (699)

Veelgestelde vragen

Wat kost een tweedehands Mercedes GLS?

De mediaan van de 36 vraagprijzen is € 62.394. De middelste helft van het aanbod zit tussen € 38.668 en € 69.912; de laagste vraagprijs is € 27.850 en de hoogste € 104.900.

Hoeveel tweedehands Mercedes GLS-advertenties staan er te koop in België?

koopje.ai volgt 36 advertenties met een vraagprijs, van 3 bronnen: Autoscout24 (31), Gocar.be (4), Vroom.be (1). Het aanbod wordt dagelijks bijgewerkt.

Waar komt de mediaan vandaan?

Uit alle live advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee. Het is een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen de echte prijs.

Zoek alle Mercedes GLS-advertenties

Prijsmediaan en aantallen worden dagelijks herberekend uit de live advertenties. Zie ook alle merken en modellen en alle tweedehands auto's in België.