Home / Auto's / Mercedes GLB
Tweedehands · België · bijgewerkt 23 okt

Mercedes GLB tweedehands — 495 aanbiedingen

Alle tweedehands Mercedes GLB-advertenties uit heel België op één rij, van particulieren en dealers. Vergelijk vraagprijzen, kilometerstand en locatie voordat je contact opneemt.

€ 35.000mediaan vraagprijs
€ 28.000 – € 40.890middelste 50%
€ 19.500laagste vraagprijs
495advertenties

Goedkoopste advertenties

De laagst geprijsde advertenties van de 495 Mercedes GLB-advertenties, vandaag.

Mercedes-Benz GLB 180
€ 19.500
Autoscout24 · Hasselt
Mercedes-Benz GLB 200
€ 19.999
Autoscout24 · RUISBROEK-DROGENBOS E19 sortie 18 sud de BRUSSEL
Mercedes GLB 180 PRIX MARCHAND OU EXPORT
€ 20.500
Gocar.be · Herstal
Mercedes-Benz GLB 180
€ 20.500
Autoscout24 · Herstal
Mercedes GLB 180 d AMG PACK - Sfeerverlichting 1 JAAR GARANTIE !!
€ 20.950
Gocar.be · Zaventem
Mercedes-Benz GLB 180
€ 20.950
Autoscout24 · Zaventem
Mercedes-Benz GLB 180
€ 21.999
Autoscout24 · frameries
Mercedes-Benz GLB 180
€ 22.000
Autoscout24 · Beveren-Waas
Mercedes GLB 180d
€ 22.385
Gocar.be · Knesselare
Mercedes-Benz GLB 180
€ 22.490
Autoscout24 · Liège
Mercedes-Benz GLB 180
€ 22.990
Autoscout24 · Middelkerke
Mercedes GLB 180 BUS.SOLUTION dA 8G-DCT BUS.SOLUTION dA 8G-DCT + GPS + CAMERA + PDC + HALF/LEDER + CRUISE + ALU 17
€ 22.995
Gocar.be · Antwerpen

Aanbod per bron

Autoscout24 (314), Gocar.be (152), Vroom.be (25), 2dehands.be (3), 2dehands.be (1).

Zo berekenen we de mediaan

We nemen alle advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee: die vertekenen het beeld.

De mediaan is de middelste prijs: de helft van de advertenties vraagt minder, de helft meer. De middelste 50% (tussen het 25ste en 75ste percentiel) toont hoe groot de spreiding is.

Het blijft een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen wat een auto echt waard is.

Andere modellen van Mercedes

Mercedes A 180 (1.044)Mercedes A (961)Mercedes Vito (892)Mercedes CLA 180 (818)Mercedes CLA (791)Mercedes Sprinter (759)Mercedes GLE (740)Mercedes C 200 (686)Mercedes A Klasse (660)Mercedes GLC (641)

Veelgestelde vragen

Wat kost een tweedehands Mercedes GLB?

De mediaan van de 495 vraagprijzen is € 35.000. De middelste helft van het aanbod zit tussen € 28.000 en € 40.890; de laagste vraagprijs is € 19.500 en de hoogste € 73.107.

Hoeveel tweedehands Mercedes GLB-advertenties staan er te koop in België?

koopje.ai volgt 495 advertenties met een vraagprijs, van 5 bronnen: Autoscout24 (314), Gocar.be (152), Vroom.be (25), 2dehands.be (3), 2dehands.be (1). Het aanbod wordt dagelijks bijgewerkt.

Waar komt de mediaan vandaan?

Uit alle live advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee. Het is een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen de echte prijs.

Zoek alle Mercedes GLB-advertenties

Prijsmediaan en aantallen worden dagelijks herberekend uit de live advertenties. Zie ook alle merken en modellen en alle tweedehands auto's in België.