Home / Auto's / Mercedes G-Klasse
Tweedehands · België · bijgewerkt 24 okt

Mercedes G-Klasse tweedehands — 74 aanbiedingen

Alle tweedehands Mercedes G-Klasse-advertenties uit heel België op één rij, van particulieren en dealers. Vergelijk vraagprijzen, kilometerstand en locatie voordat je contact opneemt.

€ 155.499mediaan vraagprijs
€ 136.241 – € 187.366middelste 50%
€ 19.000laagste vraagprijs
74advertenties

Goedkoopste advertenties

De laagst geprijsde advertenties van de 74 Mercedes G-Klasse-advertenties, vandaag.

Mercedes-Benz G-Klasse 1982
€ 19.000
2dehands.be · Kampenhout
Mercedes-Benz G-Klasse 2002
€ 36.300
2dehands.be · Lummen
Mercedes G-Klasse 320 CDI 3.0 BOITE AUTO 4X4 TOIT OUVRANT BLUETOOTH SIEGE CHAUFF-VENTILE-ELEC
€ 39.490
Gocar.be · Fosses-La-Ville
Mercedes G-Klasse 230 GE-4X4 -Utilitaire -Oldtimer -8 places - 15.535 Km
€ 39.900
Gocar.be · Bruxelles
Mercedes G-Klasse 230 Automatique / PUCH / TRI-BENNE / COLLECTOR /
€ 39.990
Gocar.be · Ath
Mercedes G-Klasse G 500 G 500 V8 - AMG Pack - Designo - Mercedes History - ACC - Sportuilaat Mercedes - Euro 6
€ 67.500
Gocar.be · Kuurne
Mercedes G-Klasse 350 d + PROFFESSIONAL + LICHTE VRACHT + CONSIGNATIE - 1Y USED GARANTIE
€ 67.900
Gocar.be · Torhout
Mercedes G-Klasse 63 AMG UTILITAIRE TVA RECUP
€ 74.880
Gocar.be · Nivelles
Mercedes G-Klasse 350 FULL G63 AMG 22' CARBON CIEL ETOILE DESIGNO
€ 79.895
Gocar.be · Jalhay
Mercedes G-Klasse 350 G 350 d
€ 95.000
Gocar.be · Willebroek
Mercedes G-Klasse 400 d AMG Line Panoramisch Dak Trekhaak Distronic Dodehoekassistent 360° Camera Burmester Audio Smartphone Integratie Sfeerverlichting Parkeer Pack
€ 104.990
Gocar.be · Sint-Martens-Latem
Mercedes-Benz G-Klasse
€ 110.000
2dehands.be · Antwerpen

Aanbod per bron

Gocar.be (71), 2dehands.be (3).

Zo berekenen we de mediaan

We nemen alle advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee: die vertekenen het beeld.

De mediaan is de middelste prijs: de helft van de advertenties vraagt minder, de helft meer. De middelste 50% (tussen het 25ste en 75ste percentiel) toont hoe groot de spreiding is.

Het blijft een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen wat een auto echt waard is.

Andere modellen van Mercedes

Mercedes A 180 (1.029)Mercedes A (960)Mercedes Vito (898)Mercedes CLA 180 (803)Mercedes CLA (795)Mercedes Sprinter (768)Mercedes GLE (751)Mercedes C 200 (685)Mercedes A Klasse (666)Mercedes GLC (643)

Veelgestelde vragen

Wat kost een tweedehands Mercedes G-Klasse?

De mediaan van de 74 vraagprijzen is € 155.499. De middelste helft van het aanbod zit tussen € 136.241 en € 187.366; de laagste vraagprijs is € 19.000 en de hoogste € 389.900.

Hoeveel tweedehands Mercedes G-Klasse-advertenties staan er te koop in België?

koopje.ai volgt 74 advertenties met een vraagprijs, van 2 bronnen: Gocar.be (71), 2dehands.be (3). Het aanbod wordt dagelijks bijgewerkt.

Waar komt de mediaan vandaan?

Uit alle live advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee. Het is een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen de echte prijs.

Zoek alle Mercedes G-Klasse-advertenties

Prijsmediaan en aantallen worden dagelijks herberekend uit de live advertenties. Zie ook alle merken en modellen en alle tweedehands auto's in België.