Home / Auto's / Mercedes EQB
Tweedehands · België · bijgewerkt 23 okt

Mercedes EQB tweedehands — 12 aanbiedingen

Alle tweedehands Mercedes EQB-advertenties uit heel België op één rij, van particulieren en dealers. Vergelijk vraagprijzen, kilometerstand en locatie voordat je contact opneemt.

€ 36.950mediaan vraagprijs
€ 34.560 – € 37.105middelste 50%
€ 32.690laagste vraagprijs
12advertenties

Goedkoopste advertenties

De laagst geprijsde advertenties van de 12 Mercedes EQB-advertenties, vandaag.

Mercedes EQB 300 4-Matic AMG Line Premium LEDER/CUIR LED GPS PDC CAM Pano Keyless BLIS Verw. Zetels
€ 32.690
Gocar.be · Liège
Mercedes EQB 300 Luxury Line 4-Matic LEDER/CUIR LED GPS PDC CAM Verw. Zetels
€ 33.790
Gocar.be · Aartselaar
Mercedes EQB 300 4MATIC Luxury Line Sfeer NAVI CAMERA LEDER
€ 33.845
Gocar.be · Lokeren
Mercedes EQB 300 4Matic AMG Line
€ 34.799
Gocar.be · Brussel
Mercedes EQB 300 4MATIC
€ 36.900
Gocar.be · Aarschot
Mercedes EQB 300 4MATIC AMG Line 300 4MATIC AMG Line
€ 36.950
Gocar.be · Tienen
Mercedes EQB 300
€ 36.950
Gocar.be · Izegem
Mercedes EQB 300 4MATIC AMG Line 7 Zitplaatsen Night Pack Panoramisch Dak Dodehoekassistent Smartphone Integratie Verwarmde Zetels Keyless-Go Sfeerverlichting Navigatie Achteruitrijcamera Parkeer Pack
€ 36.990
Gocar.be · Ninove
Mercedes EQB 300 4MATIC AMG Line
€ 36.990
Gocar.be · Ninove
Mercedes EQB 300 4Matic/AMG Line/FACELIFT/1 YEAR WARRANTY
€ 37.450
Gocar.be · Zaventem
Mercedes EQB 300 4MATIC Luxury Line 67 kWh
€ 38.999
Gocar.be · Bree
Mercedes EQB 300 4Matic 7 PLAATS Sfeer Progressive Camera Navigatie
€ 46.685
Gocar.be · Geel

Aanbod per bron

Gocar.be (12).

Zo berekenen we de mediaan

We nemen alle advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee: die vertekenen het beeld.

De mediaan is de middelste prijs: de helft van de advertenties vraagt minder, de helft meer. De middelste 50% (tussen het 25ste en 75ste percentiel) toont hoe groot de spreiding is.

Het blijft een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen wat een auto echt waard is.

Andere modellen van Mercedes

Mercedes A 180 (1.044)Mercedes A (961)Mercedes Vito (892)Mercedes CLA 180 (818)Mercedes CLA (791)Mercedes Sprinter (759)Mercedes GLE (740)Mercedes C 200 (686)Mercedes A Klasse (660)Mercedes GLC (641)

Veelgestelde vragen

Wat kost een tweedehands Mercedes EQB?

De mediaan van de 12 vraagprijzen is € 36.950. De middelste helft van het aanbod zit tussen € 34.560 en € 37.105; de laagste vraagprijs is € 32.690 en de hoogste € 46.685.

Hoeveel tweedehands Mercedes EQB-advertenties staan er te koop in België?

koopje.ai volgt 12 advertenties met een vraagprijs, van 1 bronnen: Gocar.be (12). Het aanbod wordt dagelijks bijgewerkt.

Waar komt de mediaan vandaan?

Uit alle live advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee. Het is een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen de echte prijs.

Zoek alle Mercedes EQB-advertenties

Prijsmediaan en aantallen worden dagelijks herberekend uit de live advertenties. Zie ook alle merken en modellen en alle tweedehands auto's in België.