Home / Auto's / Mercedes E-Klasse
Tweedehands · België · bijgewerkt 23 okt

Mercedes E-Klasse tweedehands — 395 aanbiedingen

Alle tweedehands Mercedes E-Klasse-advertenties uit heel België op één rij, van particulieren en dealers. Vergelijk vraagprijzen, kilometerstand en locatie voordat je contact opneemt.

€ 39.240mediaan vraagprijs
€ 24.997 – € 48.997middelste 50%
€ 3.200laagste vraagprijs
395advertenties

Goedkoopste advertenties

De laagst geprijsde advertenties van de 395 Mercedes E-Klasse-advertenties, vandaag.

Mercedes-Benz E-Klasse 2007
€ 3.200
2dehands.be · Poperinge
Mercedes-Benz E-Klasse 1997
€ 3.500
2dehands.be · Beveren
Mercedes-Benz E-Klasse 2003
€ 3.500
2dehands.be · Zulte
Mercedes E-Klasse
€ 3.799
Gocar.be · Lontzen
Mercedes E-Klasse 200 Kompressor Break Avantgarde
€ 4.299
Gocar.be · Balen
Mercedes E-Klasse 220 E 220 CDI BE Elegance Start/Stop
€ 4.800
Gocar.be · Oosterzele
Mercedes E-Klasse 200 E 200 CDI BE Elegance
€ 4.850
Gocar.be · Kampenhout
Mercedes-Benz E-Klasse 1994
€ 5.000
2dehands.be · Turnhout
Mercedes-Benz E-Klasse 2011
€ 5.000
2dehands.be · Wervik
Mercedes-Benz E-Klasse 2015
€ 5.150
2dehands.be · St-Kwintens-Lennik + Deel Roosdaal
Mercedes-Benz E-Klasse 2012
€ 5.500
2dehands.be · Hulshout
Mercedes-Benz E-Klasse 1982
€ 6.000
2dehands.be · Rendeux

Aanbod per bron

Gocar.be (347), 2dehands.be (39), 2dehands.be (9).

Zo berekenen we de mediaan

We nemen alle advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee: die vertekenen het beeld.

De mediaan is de middelste prijs: de helft van de advertenties vraagt minder, de helft meer. De middelste 50% (tussen het 25ste en 75ste percentiel) toont hoe groot de spreiding is.

Het blijft een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen wat een auto echt waard is.

Andere modellen van Mercedes

Mercedes A 180 (1.044)Mercedes A (961)Mercedes Vito (892)Mercedes CLA 180 (818)Mercedes CLA (791)Mercedes Sprinter (759)Mercedes GLE (740)Mercedes C 200 (686)Mercedes A Klasse (660)Mercedes GLC (641)

Veelgestelde vragen

Wat kost een tweedehands Mercedes E-Klasse?

De mediaan van de 395 vraagprijzen is € 39.240. De middelste helft van het aanbod zit tussen € 24.997 en € 48.997; de laagste vraagprijs is € 3.200 en de hoogste € 110.242.

Hoeveel tweedehands Mercedes E-Klasse-advertenties staan er te koop in België?

koopje.ai volgt 395 advertenties met een vraagprijs, van 3 bronnen: Gocar.be (347), 2dehands.be (39), 2dehands.be (9). Het aanbod wordt dagelijks bijgewerkt.

Waar komt de mediaan vandaan?

Uit alle live advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee. Het is een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen de echte prijs.

Zoek alle Mercedes E-Klasse-advertenties

Prijsmediaan en aantallen worden dagelijks herberekend uit de live advertenties. Zie ook alle merken en modellen en alle tweedehands auto's in België.