Home / Auto's / Mercedes CLE coupé
Tweedehands · België · bijgewerkt 28 okt

Mercedes CLE coupé tweedehands — 33 aanbiedingen

Alle tweedehands Mercedes CLE coupé-advertenties uit heel België op één rij, van particulieren en dealers. Vergelijk vraagprijzen, kilometerstand en locatie voordat je contact opneemt.

€ 52.900mediaan vraagprijs
€ 48.900 – € 59.850middelste 50%
€ 44.750laagste vraagprijs
33advertenties

Goedkoopste advertenties

De laagst geprijsde advertenties van de 33 Mercedes CLE coupé-advertenties, vandaag.

Mercedes CLE coupé AMG Line ADVANCED - PANO DAK - MEMORY
€ 44.750
Gocar.be · Turnhout
Mercedes CLE coupé 180
€ 44.750
Gocar.be · Izegem
Mercedes CLE coupé 180 AMG Line Panoramisch Dak Smartphone Integratie Memory Zetels Verwarmde Zetels Widescreen
€ 45.990
Gocar.be · Gent
Mercedes CLE coupé 200 - AMG
€ 47.850
Gocar.be · Turnhout
Mercedes CLE coupé 220 D AMG Line Panoramisch Dak Trekhaak Dodehoekassistent Memory Pack 360° Camera Smartphone Integratie Verwarmde Zetels Keyless-Go Verwarmd Stuurwiel Sfeerverlichting Navigatie Parkeer Pack
€ 47.990
Gocar.be · Aalst
Mercedes CLE coupé 200 AMG Line
€ 47.999
Gocar.be · Bree
Mercedes CLE coupé 180 CLE 180 AMG Line AMG Line CUIR CARPLAY ACC CAM 360°
€ 48.480
Gocar.be · Welkenraedt
Mercedes CLE coupé 200 AMG Line Panoramisch Dak Dodehoekassistent Memory Pack 360° Camera Burmester Audio Head-Up Display Smartphone Integratie Verwarmde Zetels Keyless-Go Sfeerverlichting Navigatie Parkeer Pack
€ 48.490
Gocar.be · Lokeren
Mercedes CLE coupé CLE 220 d AMG Line
€ 48.900
Gocar.be · Brugge
Mercedes CLE coupé 180
€ 49.990
Gocar.be · Izegem
Mercedes CLE coupé 200 AMG Line Panoramisch Dak Dodehoekassistent Memory Pack 360° Camera Burmester Audio Head-Up Display Smartphone Integratie Verwarmde Zetels Keyless-Go Sfeerverlichting Navigatie Parkeer Pack
€ 49.990
Gocar.be · Maldegem
Mercedes CLE coupé 200
€ 50.250
Gocar.be · Izegem

Aanbod per bron

Gocar.be (33).

Zo berekenen we de mediaan

We nemen alle advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee: die vertekenen het beeld.

De mediaan is de middelste prijs: de helft van de advertenties vraagt minder, de helft meer. De middelste 50% (tussen het 25ste en 75ste percentiel) toont hoe groot de spreiding is.

Het blijft een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen wat een auto echt waard is.

Andere modellen van Mercedes

Mercedes A 180 (1.034)Mercedes A (985)Mercedes Vito (893)Mercedes CLA (844)Mercedes CLA 180 (816)Mercedes Sprinter (778)Mercedes GLE (741)Mercedes C 200 (692)Mercedes A Klasse (690)Mercedes C-Klasse (666)

Veelgestelde vragen

Wat kost een tweedehands Mercedes CLE coupé?

De mediaan van de 33 vraagprijzen is € 52.900. De middelste helft van het aanbod zit tussen € 48.900 en € 59.850; de laagste vraagprijs is € 44.750 en de hoogste € 99.500.

Hoeveel tweedehands Mercedes CLE coupé-advertenties staan er te koop in België?

koopje.ai volgt 33 advertenties met een vraagprijs, van 1 bronnen: Gocar.be (33). Het aanbod wordt dagelijks bijgewerkt.

Waar komt de mediaan vandaan?

Uit alle live advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee. Het is een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen de echte prijs.

Zoek alle Mercedes CLE coupé-advertenties

Prijsmediaan en aantallen worden dagelijks herberekend uit de live advertenties. Zie ook alle merken en modellen en alle tweedehands auto's in België.