Home / Auto's / Mercedes CLA 200
Tweedehands · België · bijgewerkt 24 okt

Mercedes CLA 200 tweedehands — 404 aanbiedingen

Alle tweedehands Mercedes CLA 200-advertenties uit heel België op één rij, van particulieren en dealers. Vergelijk vraagprijzen, kilometerstand en locatie voordat je contact opneemt.

€ 23.200mediaan vraagprijs
€ 16.400 – € 34.960middelste 50%
€ 6.750laagste vraagprijs
404advertenties

Goedkoopste advertenties

De laagst geprijsde advertenties van de 404 Mercedes CLA 200-advertenties, vandaag.

Mercedes-Benz CLA 200
€ 6.750
Autoscout24 · Bousval
Mercedes-Benz CLA 200
€ 7.000
Autoscout24 · Bruxelles
Mercedes-Benz CLA 200
€ 7.900
Autoscout24 · Bruxelles
Mercedes-Benz CLA 200
€ 7.950
Autoscout24 · Lokeren
Mercedes-Benz CLA 200
€ 8.000
Autoscout24 · Olne
Mercedes-Benz CLA 200
€ 8.450
Autoscout24 · Monceau-Sur-Sambre
Mercedes-Benz CLA 200
€ 8.900
Autoscout24 · grand bigard
Mercedes-Benz CLA 200
€ 9.200
Autoscout24 · Liedekerke
Mercedes-Benz CLA 200
€ 9.900
Autoscout24 · Dilbeek
Mercedes-Benz CLA 200
€ 9.900
Autoscout24 · Termonde
Mercedes-Benz CLA 200
€ 10.000
Autoscout24 · Fontaine-l'Évêque
Mercedes-Benz CLA 200
€ 10.000
Autoscout24 · Beveren

Aanbod per bron

Autoscout24 (385), Vroom.be (15), Gocar.be (2), 2dehands.be (2).

Zo berekenen we de mediaan

We nemen alle advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee: die vertekenen het beeld.

De mediaan is de middelste prijs: de helft van de advertenties vraagt minder, de helft meer. De middelste 50% (tussen het 25ste en 75ste percentiel) toont hoe groot de spreiding is.

Het blijft een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen wat een auto echt waard is.

Andere modellen van Mercedes

Mercedes A 180 (1.029)Mercedes A (960)Mercedes Vito (898)Mercedes CLA 180 (803)Mercedes CLA (795)Mercedes Sprinter (768)Mercedes GLE (751)Mercedes C 200 (685)Mercedes A Klasse (666)Mercedes GLC (643)

Veelgestelde vragen

Wat kost een tweedehands Mercedes CLA 200?

De mediaan van de 404 vraagprijzen is € 23.200. De middelste helft van het aanbod zit tussen € 16.400 en € 34.960; de laagste vraagprijs is € 6.750 en de hoogste € 56.451.

Hoeveel tweedehands Mercedes CLA 200-advertenties staan er te koop in België?

koopje.ai volgt 404 advertenties met een vraagprijs, van 4 bronnen: Autoscout24 (385), Vroom.be (15), Gocar.be (2), 2dehands.be (2). Het aanbod wordt dagelijks bijgewerkt.

Waar komt de mediaan vandaan?

Uit alle live advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee. Het is een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen de echte prijs.

Zoek alle Mercedes CLA 200-advertenties

Prijsmediaan en aantallen worden dagelijks herberekend uit de live advertenties. Zie ook alle merken en modellen en alle tweedehands auto's in België.