Home / Auto's / Mercedes 320
Tweedehands · België · bijgewerkt 29 okt

Mercedes 320 tweedehands — 10 aanbiedingen

Alle tweedehands Mercedes 320-advertenties uit heel België op één rij, van particulieren en dealers. Vergelijk vraagprijzen, kilometerstand en locatie voordat je contact opneemt.

€ 22.475mediaan vraagprijs
€ 6.174 – € 44.875middelste 50%
€ 1.900laagste vraagprijs
10advertenties

Goedkoopste advertenties

De laagst geprijsde advertenties van de 10 Mercedes 320-advertenties, vandaag.

Mercedes-Benz 320
€ 1.900
Autoscout24 · Anderlecht
Mercedes-Benz 320
€ 3.500
Autoscout24 · Aarschot
Mercedes-Benz 320
€ 3.999
Autoscout24 · Dilbeek
Mercedes-Benz 320
€ 12.700
Autoscout24 · Bruges
Mercedes-Benz 320
€ 20.000
Autoscout24 · Zwevegem
Mercedes 320 S '95 CH7727
€ 24.950
Gocar.be · Aalter
Mercedes-Benz 320
€ 32.500
Autoscout24 · Auvelais
Mercedes 320
€ 49.000
Vroom.be · Gent
Mercedes-Benz 320
€ 54.450
Autoscout24 · Lokeren
Mercedes-Benz 320
€ 59.290
Autoscout24 · Gent

Aanbod per bron

Autoscout24 (8), Gocar.be (1), Vroom.be (1).

Zo berekenen we de mediaan

We nemen alle advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee: die vertekenen het beeld.

De mediaan is de middelste prijs: de helft van de advertenties vraagt minder, de helft meer. De middelste 50% (tussen het 25ste en 75ste percentiel) toont hoe groot de spreiding is.

Het blijft een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen wat een auto echt waard is.

Andere modellen van Mercedes

Mercedes A 180 (1.048)Mercedes A (1.006)Mercedes Vito (906)Mercedes CLA (868)Mercedes CLA 180 (829)Mercedes Sprinter (780)Mercedes GLE (747)Mercedes A Klasse (714)Mercedes C 200 (700)Mercedes C-Klasse (682)

Veelgestelde vragen

Wat kost een tweedehands Mercedes 320?

De mediaan van de 10 vraagprijzen is € 22.475. De middelste helft van het aanbod zit tussen € 6.174 en € 44.875; de laagste vraagprijs is € 1.900 en de hoogste € 59.290.

Hoeveel tweedehands Mercedes 320-advertenties staan er te koop in België?

koopje.ai volgt 10 advertenties met een vraagprijs, van 3 bronnen: Autoscout24 (8), Gocar.be (1), Vroom.be (1). Het aanbod wordt dagelijks bijgewerkt.

Waar komt de mediaan vandaan?

Uit alle live advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee. Het is een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen de echte prijs.

Zoek alle Mercedes 320-advertenties

Prijsmediaan en aantallen worden dagelijks herberekend uit de live advertenties. Zie ook alle merken en modellen en alle tweedehands auto's in België.