Home / Auto's / Mercedes 300
Tweedehands · België · bijgewerkt 24 okt

Mercedes 300 tweedehands — 45 aanbiedingen

Alle tweedehands Mercedes 300-advertenties uit heel België op één rij, van particulieren en dealers. Vergelijk vraagprijzen, kilometerstand en locatie voordat je contact opneemt.

€ 22.500mediaan vraagprijs
€ 14.950 – € 42.890middelste 50%
€ 3.500laagste vraagprijs
45advertenties

Goedkoopste advertenties

De laagst geprijsde advertenties van de 45 Mercedes 300-advertenties, vandaag.

Mercedes-Benz 300
€ 3.500
Autoscout24 · Bruges
Mercedes-Benz 300
€ 6.500
Autoscout24 · Namur
Mercedes-Benz 300
€ 6.600
Autoscout24 · Destelbergen
Mercedes-Benz 300
€ 7.000
Autoscout24 · Genk
Mercedes-Benz 300
€ 7.600
Autoscout24 · Schaerbeek
Mercedes-Benz 300
€ 7.950
Autoscout24 · Antwerpen
Mercedes-Benz 300
€ 8.750
Autoscout24 · Vilvoorde
Mercedes-Benz 300
€ 9.850
Autoscout24 · Herentals
Mercedes-Benz 300
€ 10.999
Autoscout24 · Kapellen
Mercedes-Benz 300
€ 11.000
Autoscout24 · Termonde
Mercedes-Benz 300
€ 14.300
Autoscout24 · Brasschaat
Mercedes-Benz 300
€ 14.950
Autoscout24 · Fleurus

Aanbod per bron

Autoscout24 (30), Gocar.be (14), 2dehands.be (1).

Zo berekenen we de mediaan

We nemen alle advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee: die vertekenen het beeld.

De mediaan is de middelste prijs: de helft van de advertenties vraagt minder, de helft meer. De middelste 50% (tussen het 25ste en 75ste percentiel) toont hoe groot de spreiding is.

Het blijft een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen wat een auto echt waard is.

Andere modellen van Mercedes

Mercedes A 180 (1.029)Mercedes A (960)Mercedes Vito (898)Mercedes CLA 180 (803)Mercedes CLA (795)Mercedes Sprinter (768)Mercedes GLE (751)Mercedes C 200 (685)Mercedes A Klasse (666)Mercedes GLC (643)

Veelgestelde vragen

Wat kost een tweedehands Mercedes 300?

De mediaan van de 45 vraagprijzen is € 22.500. De middelste helft van het aanbod zit tussen € 14.950 en € 42.890; de laagste vraagprijs is € 3.500 en de hoogste € 130.000.

Hoeveel tweedehands Mercedes 300-advertenties staan er te koop in België?

koopje.ai volgt 45 advertenties met een vraagprijs, van 3 bronnen: Autoscout24 (30), Gocar.be (14), 2dehands.be (1). Het aanbod wordt dagelijks bijgewerkt.

Waar komt de mediaan vandaan?

Uit alle live advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee. Het is een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen de echte prijs.

Zoek alle Mercedes 300-advertenties

Prijsmediaan en aantallen worden dagelijks herberekend uit de live advertenties. Zie ook alle merken en modellen en alle tweedehands auto's in België.