Home / Auto's / Mercedes 230
Tweedehands · België · bijgewerkt 23 okt

Mercedes 230 tweedehands — 14 aanbiedingen

Alle tweedehands Mercedes 230-advertenties uit heel België op één rij, van particulieren en dealers. Vergelijk vraagprijzen, kilometerstand en locatie voordat je contact opneemt.

€ 9.450mediaan vraagprijs
€ 6.350 – € 11.092middelste 50%
€ 5.500laagste vraagprijs
14advertenties

Goedkoopste advertenties

De laagst geprijsde advertenties van de 14 Mercedes 230-advertenties, vandaag.

Mercedes 230 coupé
€ 5.500
Gocar.be · hannut
Mercedes-Benz 230
€ 5.500
Autoscout24 · bruxelles
Mercedes-Benz 230
€ 5.500
Autoscout24 · MONS
Mercedes-Benz 230
€ 6.200
Autoscout24 · Wemmel
Mercedes-Benz 230
€ 6.800
Autoscout24 · Bruxelles
Mercedes-Benz 230
€ 7.500
Autoscout24 · Bruxelles
Mercedes 230 Coupé
€ 9.000
Gocar.be · Gullegem
Mercedes 230 W123 boite manuelle
€ 9.900
Gocar.be · Welkenraedt
Mercedes-Benz 230
€ 10.000
Autoscout24 · Bruxelles
Mercedes-Benz 230
€ 10.500
Autoscout24 · Geel
Mercedes-Benz 230
€ 11.290
Autoscout24 · Bree
Mercedes-Benz 230
€ 12.500
Autoscout24 · Namur

Aanbod per bron

Autoscout24 (11), Gocar.be (3).

Zo berekenen we de mediaan

We nemen alle advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee: die vertekenen het beeld.

De mediaan is de middelste prijs: de helft van de advertenties vraagt minder, de helft meer. De middelste 50% (tussen het 25ste en 75ste percentiel) toont hoe groot de spreiding is.

Het blijft een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen wat een auto echt waard is.

Andere modellen van Mercedes

Mercedes A 180 (1.044)Mercedes A (961)Mercedes Vito (892)Mercedes CLA 180 (818)Mercedes CLA (791)Mercedes Sprinter (759)Mercedes GLE (740)Mercedes C 200 (686)Mercedes A Klasse (660)Mercedes GLC (641)

Veelgestelde vragen

Wat kost een tweedehands Mercedes 230?

De mediaan van de 14 vraagprijzen is € 9.450. De middelste helft van het aanbod zit tussen € 6.350 en € 11.092; de laagste vraagprijs is € 5.500 en de hoogste € 27.000.

Hoeveel tweedehands Mercedes 230-advertenties staan er te koop in België?

koopje.ai volgt 14 advertenties met een vraagprijs, van 2 bronnen: Autoscout24 (11), Gocar.be (3). Het aanbod wordt dagelijks bijgewerkt.

Waar komt de mediaan vandaan?

Uit alle live advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee. Het is een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen de echte prijs.

Zoek alle Mercedes 230-advertenties

Prijsmediaan en aantallen worden dagelijks herberekend uit de live advertenties. Zie ook alle merken en modellen en alle tweedehands auto's in België.