Home / Auto's / Jaguar XJSC
Tweedehands · België · bijgewerkt 24 okt

Jaguar XJSC tweedehands — 12 aanbiedingen

Alle tweedehands Jaguar XJSC-advertenties uit heel België op één rij, van particulieren en dealers. Vergelijk vraagprijzen, kilometerstand en locatie voordat je contact opneemt.

€ 19.500mediaan vraagprijs
€ 17.000 – € 25.988middelste 50%
€ 7.999laagste vraagprijs
12advertenties

Goedkoopste advertenties

De laagst geprijsde advertenties van de 12 Jaguar XJSC-advertenties, vandaag.

Jaguar XJSC
€ 7.999
Autoscout24 · Knokke-heist
Jaguar XJSC
€ 14.000
Autoscout24 · Hoeilaart
Jaguar XJSC
€ 17.000
Autoscout24 · Jemeppe-sur-Sambre
Jaguar XJSC
€ 17.000
Autoscout24 · Gand
Jaguar XJSC
€ 18.999
Autoscout24 · Hoeilaart
Jaguar XJSC
€ 19.500
Autoscout24 · Het Hogeland
Jaguar XJSC
€ 19.500
Autoscout24 · Het Hogeland
Jaguar XJSC
€ 21.950
Autoscout24 · Izegem
Jaguar XJSC
€ 25.000
Autoscout24 · Ruiselede
Jaguar XJSC 1988
€ 28.950
Gocar.be · Lontzen
Jaguar XJSC
€ 29.950
Autoscout24 · Lontzen
Jaguar XJSC
€ 39.500
Autoscout24 · Bruges

Aanbod per bron

Autoscout24 (11), Gocar.be (1).

Zo berekenen we de mediaan

We nemen alle advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee: die vertekenen het beeld.

De mediaan is de middelste prijs: de helft van de advertenties vraagt minder, de helft meer. De middelste 50% (tussen het 25ste en 75ste percentiel) toont hoe groot de spreiding is.

Het blijft een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen wat een auto echt waard is.

Andere modellen van Jaguar

Jaguar E-Pace (285)Jaguar F-Pace (231)Jaguar XF (153)Jaguar XE (129)Jaguar I-Pace (112)Jaguar F-Type (95)Jaguar E-Type (45)Jaguar XK (39)Jaguar XJ (32)Jaguar XJS (29)

Veelgestelde vragen

Wat kost een tweedehands Jaguar XJSC?

De mediaan van de 12 vraagprijzen is € 19.500. De middelste helft van het aanbod zit tussen € 17.000 en € 25.988; de laagste vraagprijs is € 7.999 en de hoogste € 39.500.

Hoeveel tweedehands Jaguar XJSC-advertenties staan er te koop in België?

koopje.ai volgt 12 advertenties met een vraagprijs, van 2 bronnen: Autoscout24 (11), Gocar.be (1). Het aanbod wordt dagelijks bijgewerkt.

Waar komt de mediaan vandaan?

Uit alle live advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee. Het is een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen de echte prijs.

Zoek alle Jaguar XJSC-advertenties

Prijsmediaan en aantallen worden dagelijks herberekend uit de live advertenties. Zie ook alle merken en modellen en alle tweedehands auto's in België.