Home / Auto's / Jaguar F-Type
Tweedehands · België · bijgewerkt 22 okt

Jaguar F-Type tweedehands — 90 aanbiedingen

Alle tweedehands Jaguar F-Type-advertenties uit heel België op één rij, van particulieren en dealers. Vergelijk vraagprijzen, kilometerstand en locatie voordat je contact opneemt.

€ 48.250mediaan vraagprijs
€ 39.900 – € 55.225middelste 50%
€ 19.995laagste vraagprijs
90advertenties

Goedkoopste advertenties

De laagst geprijsde advertenties van de 90 Jaguar F-Type-advertenties, vandaag.

Jaguar F-Type XF 2.0 TDI XF 2.0 TDI + PDC + CAMERA + GPS + SCHUIFDAK + ALU
€ 19.995
Gocar.be · Antwerpen
Jaguar F-Type
€ 29.900
Autoscout24 · Hensies
Jaguar F-Type
€ 29.900
Autoscout24 · Sint-Pieters-Leeuw
Jaguar F-Type
€ 29.999
Autoscout24 · Grivegnée
Jaguar F-Type
€ 30.000
Autoscout24 · Renaix
Jaguar F-Type
€ 31.999
Autoscout24 · Hasselt
Jaguar F-Type @ SERVICARS AUDERGHEM - Jaguar F-Type Coupé 3.0 V6 - Garantie 12 mois
€ 32.490
Gocar.be · Waremme
Jaguar F-Type Coupé 2.0 i4 R-Dynamic PANO LijnA Keyless Garantie
€ 33.799
Gocar.be · Houthalen-Helchteren
Jaguar F-Type
€ 33.799
Autoscout24 · Houthalen-Helchteren
Jaguar F-Type
€ 35.000
Autoscout24 · Turnhout
Jaguar F-Type
€ 35.500
Autoscout24 · Lendelede
Jaguar F-Type
€ 35.950
Autoscout24 · schilde

Aanbod per bron

Autoscout24 (70), Gocar.be (14), Vroom.be (6).

Zo berekenen we de mediaan

We nemen alle advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee: die vertekenen het beeld.

De mediaan is de middelste prijs: de helft van de advertenties vraagt minder, de helft meer. De middelste 50% (tussen het 25ste en 75ste percentiel) toont hoe groot de spreiding is.

Het blijft een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen wat een auto echt waard is.

Andere modellen van Jaguar

Jaguar E-Pace (272)Jaguar F-Pace (224)Jaguar XF (153)Jaguar XE (119)Jaguar I-Pace (115)Jaguar E-Type (44)Jaguar XK (39)Jaguar XJ (31)Jaguar MK II (20)Jaguar X-Type (20)

Veelgestelde vragen

Wat kost een tweedehands Jaguar F-Type?

De mediaan van de 90 vraagprijzen is € 48.250. De middelste helft van het aanbod zit tussen € 39.900 en € 55.225; de laagste vraagprijs is € 19.995 en de hoogste € 199.990.

Hoeveel tweedehands Jaguar F-Type-advertenties staan er te koop in België?

koopje.ai volgt 90 advertenties met een vraagprijs, van 3 bronnen: Autoscout24 (70), Gocar.be (14), Vroom.be (6). Het aanbod wordt dagelijks bijgewerkt.

Waar komt de mediaan vandaan?

Uit alle live advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee. Het is een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen de echte prijs.

Zoek alle Jaguar F-Type-advertenties

Prijsmediaan en aantallen worden dagelijks herberekend uit de live advertenties. Zie ook alle merken en modellen en alle tweedehands auto's in België.