Home / Auto's / Jaguar XE
Tweedehands · België · bijgewerkt 30 okt

Jaguar XE tweedehands — 131 aanbiedingen

Alle tweedehands Jaguar XE-advertenties uit heel België op één rij, van particulieren en dealers. Vergelijk vraagprijzen, kilometerstand en locatie voordat je contact opneemt.

€ 13.999mediaan vraagprijs
€ 9.495 – € 19.245middelste 50%
€ 2.450laagste vraagprijs
131advertenties

Goedkoopste advertenties

De laagst geprijsde advertenties van de 131 Jaguar XE-advertenties, vandaag.

Jaguar XE 2016
€ 2.450
2dehands.be · Minderhout
Jaguar XE
€ 2.650
Autoscout24 · Bousval
Jaguar XE
€ 3.150
Autoscout24 · Evere
Jaguar XE
€ 4.490
Autoscout24 · Charleroi
Jaguar XE
€ 4.499
Autoscout24 · Zaventem
Jaguar XE
€ 5.000
Autoscout24 · Gent
Jaguar XE
€ 5.850
Autoscout24 · Kampenhout
Jaguar XE 2.0 D E-Performance Prestige
€ 5.850
Gocar.be · Kampenhout
Jaguar XE
€ 5.950
Autoscout24 · Meise
Jaguar XE 2017
€ 6.200
2dehands.be · Sint-Amandsberg
Jaguar XE
€ 6.500
Autoscout24 · Maasmechelen
Jaguar XE
€ 6.500
Autoscout24 · Gent

Aanbod per bron

Autoscout24 (98), Gocar.be (21), Vroom.be (7), 2dehands.be (3), 2dehands.be (2).

Zo berekenen we de mediaan

We nemen alle advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee: die vertekenen het beeld.

De mediaan is de middelste prijs: de helft van de advertenties vraagt minder, de helft meer. De middelste 50% (tussen het 25ste en 75ste percentiel) toont hoe groot de spreiding is.

Het blijft een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen wat een auto echt waard is.

Andere modellen van Jaguar

Jaguar E-Pace (289)Jaguar F-Pace (242)Jaguar XF (160)Jaguar I-Pace (111)Jaguar F-Type (97)Jaguar E-Type (46)Jaguar XK (39)Jaguar XJ (36)Jaguar XJS (27)Jaguar X-Type (21)

Veelgestelde vragen

Wat kost een tweedehands Jaguar XE?

De mediaan van de 131 vraagprijzen is € 13.999. De middelste helft van het aanbod zit tussen € 9.495 en € 19.245; de laagste vraagprijs is € 2.450 en de hoogste € 38.950.

Hoeveel tweedehands Jaguar XE-advertenties staan er te koop in België?

koopje.ai volgt 131 advertenties met een vraagprijs, van 5 bronnen: Autoscout24 (98), Gocar.be (21), Vroom.be (7), 2dehands.be (3), 2dehands.be (2). Het aanbod wordt dagelijks bijgewerkt.

Waar komt de mediaan vandaan?

Uit alle live advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee. Het is een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen de echte prijs.

Zoek alle Jaguar XE-advertenties

Prijsmediaan en aantallen worden dagelijks herberekend uit de live advertenties. Zie ook alle merken en modellen en alle tweedehands auto's in België.