Home / Auto's / Jaguar MK II
Tweedehands · België · bijgewerkt 23 okt

Jaguar MK II tweedehands — 21 aanbiedingen

Alle tweedehands Jaguar MK II-advertenties uit heel België op één rij, van particulieren en dealers. Vergelijk vraagprijzen, kilometerstand en locatie voordat je contact opneemt.

€ 29.500mediaan vraagprijs
€ 24.990 – € 38.500middelste 50%
€ 16.000laagste vraagprijs
21advertenties

Goedkoopste advertenties

De laagst geprijsde advertenties van de 21 Jaguar MK II-advertenties, vandaag.

Jaguar MK II
€ 16.000
Autoscout24 · Beringen
Jaguar MK II
€ 21.990
Vroom.be · Barchon
Jaguar MK II
€ 21.990
Autoscout24 · Barchon
Jaguar MK II
€ 22.500
Autoscout24 · Arlon
Jaguar MK II
€ 23.950
Autoscout24 · Bruges
Jaguar MK II
€ 24.990
Autoscout24 · Sint-Pieters-Leeuw
Jaguar MK II Voiture Old Timer Contrôle Technique
€ 24.990
Gocar.be · Sint-Pieters-Leeuw
Jaguar MK II
€ 27.000
Autoscout24 · Blankenberge
Jaguar MK II
€ 28.990
Vroom.be · Barchon
Jaguar MK II
€ 28.990
Autoscout24 · Barchon
Jaguar MK II 3.4 Saloon
€ 29.500
Gocar.be · Assen
Jaguar MK II
€ 34.500
Autoscout24 · Arlon

Aanbod per bron

Autoscout24 (13), Gocar.be (6), Vroom.be (2).

Zo berekenen we de mediaan

We nemen alle advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee: die vertekenen het beeld.

De mediaan is de middelste prijs: de helft van de advertenties vraagt minder, de helft meer. De middelste 50% (tussen het 25ste en 75ste percentiel) toont hoe groot de spreiding is.

Het blijft een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen wat een auto echt waard is.

Andere modellen van Jaguar

Jaguar E-Pace (284)Jaguar F-Pace (231)Jaguar XF (154)Jaguar XE (124)Jaguar I-Pace (116)Jaguar F-Type (94)Jaguar E-Type (44)Jaguar XK (39)Jaguar XJ (32)Jaguar X-Type (21)

Veelgestelde vragen

Wat kost een tweedehands Jaguar MK II?

De mediaan van de 21 vraagprijzen is € 29.500. De middelste helft van het aanbod zit tussen € 24.990 en € 38.500; de laagste vraagprijs is € 16.000 en de hoogste € 40.000.

Hoeveel tweedehands Jaguar MK II-advertenties staan er te koop in België?

koopje.ai volgt 21 advertenties met een vraagprijs, van 3 bronnen: Autoscout24 (13), Gocar.be (6), Vroom.be (2). Het aanbod wordt dagelijks bijgewerkt.

Waar komt de mediaan vandaan?

Uit alle live advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee. Het is een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen de echte prijs.

Zoek alle Jaguar MK II-advertenties

Prijsmediaan en aantallen worden dagelijks herberekend uit de live advertenties. Zie ook alle merken en modellen en alle tweedehands auto's in België.