Home / Auto's / Citroen Nemo
Tweedehands · België · bijgewerkt 25 okt

Citroen Nemo tweedehands — 26 aanbiedingen

Alle tweedehands Citroen Nemo-advertenties uit heel België op één rij, van particulieren en dealers. Vergelijk vraagprijzen, kilometerstand en locatie voordat je contact opneemt.

€ 3.999mediaan vraagprijs
€ 3.000 – € 4.950middelste 50%
€ 1.600laagste vraagprijs
26advertenties

Goedkoopste advertenties

De laagst geprijsde advertenties van de 26 Citroen Nemo-advertenties, vandaag.

Citroën Nemo
€ 1.600
2dehands.be · Houtain-Saint-Simeon
Citroen Nemo
€ 1.700
Autoscout24 · Dison
Citroen Nemo
€ 1.899
Autoscout24 · Braine-le-Comte
Citroen Nemo
€ 2.300
Autoscout24 · Anvers
Citroen Nemo
€ 2.350
Autoscout24 · Anvers
Citroen Nemo
€ 2.700
Autoscout24 · Forest
Citroen Nemo
€ 2.900
Autoscout24 · Estinnes
Citroen Nemo
€ 3.299
Autoscout24 · Visé
Citroën Nemo 2012
€ 3.450
2dehands.be · Brussel
Citroen Nemo
€ 3.500
Autoscout24 · Malines
Citroen Nemo
€ 3.800
Autoscout24 · Saint-Trond
Citroen Nemo
€ 3.800
Autoscout24 · Zoersel

Aanbod per bron

Autoscout24 (19), Gocar.be (2), 2dehands.be (2), 2dehands.be (2), Vroom.be (1).

Zo berekenen we de mediaan

We nemen alle advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee: die vertekenen het beeld.

De mediaan is de middelste prijs: de helft van de advertenties vraagt minder, de helft meer. De middelste 50% (tussen het 25ste en 75ste percentiel) toont hoe groot de spreiding is.

Het blijft een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen wat een auto echt waard is.

Andere modellen van Citroen

Citroen C3 (1.570)Citroen Berlingo (1.110)Citroen C3 Aircross (1.100)Citroen C4 (717)Citroen C5 Aircross (704)Citroen Jumpy (402)Citroen Jumper (352)Citroen C1 (305)Citroen C4 Picasso (236)Citroen C5 (181)

Veelgestelde vragen

Wat kost een tweedehands Citroen Nemo?

De mediaan van de 26 vraagprijzen is € 3.999. De middelste helft van het aanbod zit tussen € 3.000 en € 4.950; de laagste vraagprijs is € 1.600 en de hoogste € 5.799.

Hoeveel tweedehands Citroen Nemo-advertenties staan er te koop in België?

koopje.ai volgt 26 advertenties met een vraagprijs, van 5 bronnen: Autoscout24 (19), Gocar.be (2), 2dehands.be (2), 2dehands.be (2), Vroom.be (1). Het aanbod wordt dagelijks bijgewerkt.

Waar komt de mediaan vandaan?

Uit alle live advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee. Het is een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen de echte prijs.

Zoek alle Citroen Nemo-advertenties

Prijsmediaan en aantallen worden dagelijks herberekend uit de live advertenties. Zie ook alle merken en modellen en alle tweedehands auto's in België.