Home / Auto's / Citroen Jumpy
Tweedehands · België · bijgewerkt 22 okt

Citroen Jumpy tweedehands — 371 aanbiedingen

Alle tweedehands Citroen Jumpy-advertenties uit heel België op één rij, van particulieren en dealers. Vergelijk vraagprijzen, kilometerstand en locatie voordat je contact opneemt.

€ 20.900mediaan vraagprijs
€ 14.124 – € 30.818middelste 50%
€ 1.450laagste vraagprijs
371advertenties

Goedkoopste advertenties

De laagst geprijsde advertenties van de 371 Citroen Jumpy-advertenties, vandaag.

Citroen Jumpy
€ 1.450
Autoscout24 · Verviers
Citroen Jumpy
€ 2.000
Autoscout24 · Saint-Gilles
Citroen Jumpy
€ 2.500
Autoscout24 · Beveren-Kruibeke-Zwijndrecht
Citroen Jumpy
€ 2.950
Autoscout24 · herstal
Citroen Jumpy 2.0 HDi // 3 places
€ 2.950
Gocar.be · Ruisbroek
Citroen Jumpy
€ 2.990
Autoscout24 · Dendermonde
Citroen Jumpy 2.0D 2014 198.818 km CarPass Radio Airco
€ 2.990
Gocar.be · Dendermonde
Citroen Jumpy
€ 3.500
Autoscout24 · carnieres
Citroen Jumpy
€ 3.800
Autoscout24 · Liège
Citroen Jumpy
€ 3.950
Autoscout24 · Pepingen
Citroen Jumpy
€ 3.990
Autoscout24 · Verviers
Citroen Jumpy
€ 3.999
Autoscout24 · Bousval

Aanbod per bron

Autoscout24 (243), Gocar.be (112), Vroom.be (11), 2dehands.be (3), 2dehands.be (2).

Zo berekenen we de mediaan

We nemen alle advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee: die vertekenen het beeld.

De mediaan is de middelste prijs: de helft van de advertenties vraagt minder, de helft meer. De middelste 50% (tussen het 25ste en 75ste percentiel) toont hoe groot de spreiding is.

Het blijft een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen wat een auto echt waard is.

Andere modellen van Citroen

Citroen C3 (1.488)Citroen Berlingo (1.069)Citroen C3 Aircross (988)Citroen C4 (639)Citroen C5 Aircross (624)Citroen Jumper (313)Citroen C1 (298)Citroen C4 Picasso (234)Citroen C5 (178)Citroen C4 Cactus (149)

Veelgestelde vragen

Wat kost een tweedehands Citroen Jumpy?

De mediaan van de 371 vraagprijzen is € 20.900. De middelste helft van het aanbod zit tussen € 14.124 en € 30.818; de laagste vraagprijs is € 1.450 en de hoogste € 52.744.

Hoeveel tweedehands Citroen Jumpy-advertenties staan er te koop in België?

koopje.ai volgt 371 advertenties met een vraagprijs, van 5 bronnen: Autoscout24 (243), Gocar.be (112), Vroom.be (11), 2dehands.be (3), 2dehands.be (2). Het aanbod wordt dagelijks bijgewerkt.

Waar komt de mediaan vandaan?

Uit alle live advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee. Het is een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen de echte prijs.

Zoek alle Citroen Jumpy-advertenties

Prijsmediaan en aantallen worden dagelijks herberekend uit de live advertenties. Zie ook alle merken en modellen en alle tweedehands auto's in België.