Home / Auto's / Citroen C3
Tweedehands · België · bijgewerkt 23 okt

Citroen C3 tweedehands — 1.500 aanbiedingen

Alle tweedehands Citroen C3-advertenties uit heel België op één rij, van particulieren en dealers. Vergelijk vraagprijzen, kilometerstand en locatie voordat je contact opneemt.

€ 9.248mediaan vraagprijs
€ 4.950 – € 12.995middelste 50%
€ 350laagste vraagprijs
1.500advertenties

Goedkoopste advertenties

De laagst geprijsde advertenties van de 1.500 Citroen C3-advertenties, vandaag.

Citroen C3
€ 350
Autoscout24 · Boussu
Citroen C3
€ 450
Autoscout24 · Trois-Ponts
Citroen C3
€ 500
Autoscout24 · lokeren
Citroen C3
€ 650
Autoscout24 · Herve
Citroen C3
€ 700
Autoscout24 · Anderlecht
Citroën C3
€ 700
2dehands.be · Anderlecht
Citroen C3
€ 750
Autoscout24 · Nivelles
Citroen C3
€ 800
Autoscout24 · Ixelles
Citroen C3
€ 900
Autoscout24 · Gand
Citroen C3
€ 990
Autoscout24 · Nivelles
Citroën C3
€ 1.000
2dehands.be · Tienen
Citroën C3
€ 1.000
2dehands.be · Tienen

Aanbod per bron

Autoscout24 (969), Gocar.be (398), Vroom.be (73), 2dehands.be (48), 2dehands.be (12).

Zo berekenen we de mediaan

We nemen alle advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee: die vertekenen het beeld.

De mediaan is de middelste prijs: de helft van de advertenties vraagt minder, de helft meer. De middelste 50% (tussen het 25ste en 75ste percentiel) toont hoe groot de spreiding is.

Het blijft een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen wat een auto echt waard is.

Andere modellen van Citroen

Citroen Berlingo (1.076)Citroen C3 Aircross (1.019)Citroen C5 Aircross (661)Citroen C4 (659)Citroen Jumpy (392)Citroen Jumper (331)Citroen C1 (300)Citroen C4 Picasso (233)Citroen C5 (184)Citroen C4 Cactus (142)

Veelgestelde vragen

Wat kost een tweedehands Citroen C3?

De mediaan van de 1.500 vraagprijzen is € 9.248. De middelste helft van het aanbod zit tussen € 4.950 en € 12.995; de laagste vraagprijs is € 350 en de hoogste € 29.888.

Hoeveel tweedehands Citroen C3-advertenties staan er te koop in België?

koopje.ai volgt 1.500 advertenties met een vraagprijs, van 5 bronnen: Autoscout24 (969), Gocar.be (398), Vroom.be (73), 2dehands.be (48), 2dehands.be (12). Het aanbod wordt dagelijks bijgewerkt.

Waar komt de mediaan vandaan?

Uit alle live advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee. Het is een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen de echte prijs.

Zoek alle Citroen C3-advertenties

Prijsmediaan en aantallen worden dagelijks herberekend uit de live advertenties. Zie ook alle merken en modellen en alle tweedehands auto's in België.