Home / Auto's / Citroen DS
Tweedehands · België · bijgewerkt 25 okt

Citroen DS tweedehands — 22 aanbiedingen

Alle tweedehands Citroen DS-advertenties uit heel België op één rij, van particulieren en dealers. Vergelijk vraagprijzen, kilometerstand en locatie voordat je contact opneemt.

€ 22.250mediaan vraagprijs
€ 16.500 – € 29.980middelste 50%
€ 1.000laagste vraagprijs
22advertenties

Goedkoopste advertenties

De laagst geprijsde advertenties van de 22 Citroen DS-advertenties, vandaag.

Citroen DS
€ 1.000
Autoscout24 · Beersel
Citroen DS
€ 12.000
Autoscout24 · Kaprijke
Citroen DS
€ 15.000
Autoscout24 · Villers-la-Ville
Citroen DS
€ 15.000
Autoscout24 · Rotselaar
Citroen DS
€ 15.000
Autoscout24 · Antoing
Citroen DS
€ 16.000
Autoscout24 · Termonde
Citroen DS
€ 18.000
Autoscout24 · La Louvière
Citroen DS
€ 20.000
Autoscout24 · Beersel
Citroen DS
€ 21.000
Autoscout24 · Wezembeek-Oppem
Citroen DS
€ 21.950
Autoscout24 · Oostende
Citroen DS
€ 22.000
Autoscout24 · Villers-le-Bouillet
Citroen DS
€ 22.500
Autoscout24 · Dixmude

Aanbod per bron

Autoscout24 (18), Gocar.be (2), Vroom.be (2).

Zo berekenen we de mediaan

We nemen alle advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee: die vertekenen het beeld.

De mediaan is de middelste prijs: de helft van de advertenties vraagt minder, de helft meer. De middelste 50% (tussen het 25ste en 75ste percentiel) toont hoe groot de spreiding is.

Het blijft een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen wat een auto echt waard is.

Andere modellen van Citroen

Citroen C3 (1.570)Citroen Berlingo (1.110)Citroen C3 Aircross (1.100)Citroen C4 (717)Citroen C5 Aircross (704)Citroen Jumpy (402)Citroen Jumper (352)Citroen C1 (305)Citroen C4 Picasso (236)Citroen C5 (181)

Veelgestelde vragen

Wat kost een tweedehands Citroen DS?

De mediaan van de 22 vraagprijzen is € 22.250. De middelste helft van het aanbod zit tussen € 16.500 en € 29.980; de laagste vraagprijs is € 1.000 en de hoogste € 165.000.

Hoeveel tweedehands Citroen DS-advertenties staan er te koop in België?

koopje.ai volgt 22 advertenties met een vraagprijs, van 3 bronnen: Autoscout24 (18), Gocar.be (2), Vroom.be (2). Het aanbod wordt dagelijks bijgewerkt.

Waar komt de mediaan vandaan?

Uit alle live advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee. Het is een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen de echte prijs.

Zoek alle Citroen DS-advertenties

Prijsmediaan en aantallen worden dagelijks herberekend uit de live advertenties. Zie ook alle merken en modellen en alle tweedehands auto's in België.