Home / Auto's / Citroen C6
Tweedehands · België · bijgewerkt 22 okt

Citroen C6 tweedehands — 12 aanbiedingen

Alle tweedehands Citroen C6-advertenties uit heel België op één rij, van particulieren en dealers. Vergelijk vraagprijzen, kilometerstand en locatie voordat je contact opneemt.

€ 4.400mediaan vraagprijs
€ 2.900 – € 10.000middelste 50%
€ 2.300laagste vraagprijs
12advertenties

Goedkoopste advertenties

De laagst geprijsde advertenties van de 12 Citroen C6-advertenties, vandaag.

Citroen C6
€ 2.300
Autoscout24 · Poperinge
Citroen C6 2.2 HDI Exclusive
€ 2.490
Gocar.be · Zwijndrecht
Citroen C6 3.0 HDi V6 Exclusive FAP
€ 2.900
Gocar.be · Oosterzele
Citroen C6
€ 2.900
Autoscout24 · Oosterzele
Citroen C6
€ 3.900
Autoscout24 · Braine l'Alleud
Citroen C6
€ 4.300
Autoscout24 · Amay
Citroen C6
€ 4.500
Autoscout24 · boussu
Citroen C6
€ 5.000
Autoscout24 · Raeren
Citroën C6
€ 10.000
Vroom.be · Moorsele
Citroen C6
€ 10.000
Autoscout24 · Moorsele
Citroen C6
€ 12.000
Autoscout24 · Verviers
Citroen C6
€ 12.900
Autoscout24 · Verviers

Aanbod per bron

Autoscout24 (9), Gocar.be (2), Vroom.be (1).

Zo berekenen we de mediaan

We nemen alle advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee: die vertekenen het beeld.

De mediaan is de middelste prijs: de helft van de advertenties vraagt minder, de helft meer. De middelste 50% (tussen het 25ste en 75ste percentiel) toont hoe groot de spreiding is.

Het blijft een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen wat een auto echt waard is.

Andere modellen van Citroen

Citroen C3 (1.488)Citroen Berlingo (1.069)Citroen C3 Aircross (988)Citroen C4 (639)Citroen C5 Aircross (624)Citroen Jumpy (371)Citroen Jumper (313)Citroen C1 (298)Citroen C4 Picasso (234)Citroen C5 (178)

Veelgestelde vragen

Wat kost een tweedehands Citroen C6?

De mediaan van de 12 vraagprijzen is € 4.400. De middelste helft van het aanbod zit tussen € 2.900 en € 10.000; de laagste vraagprijs is € 2.300 en de hoogste € 12.900.

Hoeveel tweedehands Citroen C6-advertenties staan er te koop in België?

koopje.ai volgt 12 advertenties met een vraagprijs, van 3 bronnen: Autoscout24 (9), Gocar.be (2), Vroom.be (1). Het aanbod wordt dagelijks bijgewerkt.

Waar komt de mediaan vandaan?

Uit alle live advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee. Het is een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen de echte prijs.

Zoek alle Citroen C6-advertenties

Prijsmediaan en aantallen worden dagelijks herberekend uit de live advertenties. Zie ook alle merken en modellen en alle tweedehands auto's in België.