Home / Auto's / Citroen Ami
Tweedehands · België · bijgewerkt 29 okt

Citroen Ami tweedehands — 45 aanbiedingen

Alle tweedehands Citroen Ami-advertenties uit heel België op één rij, van particulieren en dealers. Vergelijk vraagprijzen, kilometerstand en locatie voordat je contact opneemt.

€ 7.400mediaan vraagprijs
€ 6.490 – € 8.900middelste 50%
€ 4.600laagste vraagprijs
45advertenties

Goedkoopste advertenties

De laagst geprijsde advertenties van de 45 Citroen Ami-advertenties, vandaag.

Citroen Ami
€ 4.600
Autoscout24 · Lasne
Citroen Ami
€ 5.000
Autoscout24 · Oupeye
Citroen Ami
€ 5.300
Autoscout24 · Floreffe
Citroen Ami
€ 5.500
Autoscout24 · Jalhay
Citroen Ami
€ 5.800
Autoscout24 · Eupen
Citroen Ami
€ 5.900
Autoscout24 · Gand
Citroen Ami
€ 5.990
Autoscout24 · Eupen
Citroen Ami
€ 6.000
Autoscout24 · Mons
Citroen Ami
€ 6.250
Autoscout24 · Morlanwelz
Citroen Ami
€ 6.300
Autoscout24 · Zaventem
Citroen Ami
€ 6.300
Autoscout24 · Rixensart
Citroen Ami
€ 6.490
Autoscout24 · Eupen

Aanbod per bron

Autoscout24 (39), Gocar.be (6).

Zo berekenen we de mediaan

We nemen alle advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee: die vertekenen het beeld.

De mediaan is de middelste prijs: de helft van de advertenties vraagt minder, de helft meer. De middelste 50% (tussen het 25ste en 75ste percentiel) toont hoe groot de spreiding is.

Het blijft een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen wat een auto echt waard is.

Andere modellen van Citroen

Citroen C3 (1.633)Citroen C3 Aircross (1.139)Citroen Berlingo (1.136)Citroen C4 (710)Citroen C5 Aircross (699)Citroen Jumpy (426)Citroen Jumper (350)Citroen C1 (340)Citroen C4 Picasso (241)Citroen C5 (197)

Veelgestelde vragen

Wat kost een tweedehands Citroen Ami?

De mediaan van de 45 vraagprijzen is € 7.400. De middelste helft van het aanbod zit tussen € 6.490 en € 8.900; de laagste vraagprijs is € 4.600 en de hoogste € 13.850.

Hoeveel tweedehands Citroen Ami-advertenties staan er te koop in België?

koopje.ai volgt 45 advertenties met een vraagprijs, van 2 bronnen: Autoscout24 (39), Gocar.be (6). Het aanbod wordt dagelijks bijgewerkt.

Waar komt de mediaan vandaan?

Uit alle live advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee. Het is een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen de echte prijs.

Zoek alle Citroen Ami-advertenties

Prijsmediaan en aantallen worden dagelijks herberekend uit de live advertenties. Zie ook alle merken en modellen en alle tweedehands auto's in België.