Home / Auto's / Audi S3 Quattro
Tweedehands · België · bijgewerkt 28 okt

Audi S3 Quattro tweedehands — 18 aanbiedingen

Alle tweedehands Audi S3 Quattro-advertenties uit heel België op één rij, van particulieren en dealers. Vergelijk vraagprijzen, kilometerstand en locatie voordat je contact opneemt.

€ 42.000mediaan vraagprijs
€ 35.942 – € 47.272middelste 50%
€ 25.990laagste vraagprijs
18advertenties

Goedkoopste advertenties

De laagst geprijsde advertenties van de 18 Audi S3 Quattro-advertenties, vandaag.

Audi S3 Quattro Cabriolet 2.0 TFSI / Full LED / Garantie
€ 25.990
Gocar.be · Ath
Audi S3 Quattro Sportback S-Tronic"LED-GPS-VIRTUAL COCKPIT-MAXTON-300PK"
€ 33.950
Gocar.be · Ingelmunster
Audi S3 Quattro 2.0 ess 310 cv Carplay Alcantara chauffant Palettes au volant
€ 35.590
Gocar.be · NEUFCHATEAU
Audi S3 Quattro Sportback 2.0 ess 310 cv Carplay Alcantara chauffant Palettes au volant
€ 35.590
Gocar.be · NEUFCHATEAU
Audi S3 Quattro Sportback 2.0 ess 310 cv Carplay Alcantara chauffant Palettes au volant
€ 35.590
Gocar.be · Neufchâteau
Audi S3 Quattro 2.0 TFSI S tronic CUIR/FULL LEDS/V. COCKPIT
€ 36.998
Gocar.be · Lodelinsart
Audi S3 Quattro Sedan 2.0 TFSI S tronic NAVI CARPLAY DAB
€ 36.999
Gocar.be · Bilzen (Beverst)
Audi S3 Quattro Sportback A3 2.0 TFSI S tronic
€ 39.900
Gocar.be · Ledeberg (Gent)
Audi S3 Quattro Sportback A3 2.0 TFSI S tronic
€ 41.500
Gocar.be · Ledeberg (Gent)
Audi S3 Quattro SPORTBACK 2.0 TFSI PANO LED MATRIX SHADOW
€ 42.499
Gocar.be · Montignies-sur-Sambre
Audi S3 Quattro Sedan A3 2.0 TFSI S tronic
€ 44.250
Gocar.be · Ledeberg (Gent)
Audi S3 Quattro Sedan A3 2.0 TFSI S tronic
€ 44.500
Gocar.be · Ledeberg (Gent)

Aanbod per bron

Gocar.be (18).

Zo berekenen we de mediaan

We nemen alle advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee: die vertekenen het beeld.

De mediaan is de middelste prijs: de helft van de advertenties vraagt minder, de helft meer. De middelste 50% (tussen het 25ste en 75ste percentiel) toont hoe groot de spreiding is.

Het blijft een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen wat een auto echt waard is.

Andere modellen van Audi

Audi A3 (2.421)Audi Q3 (1.565)Audi A4 (1.373)Audi Q2 (1.236)Audi A6 (1.190)Audi A5 (1.148)Audi A1 (1.019)Audi Q5 (858)Audi A3 Sportback (512)Audi A1 Sportback (348)

Veelgestelde vragen

Wat kost een tweedehands Audi S3 Quattro?

De mediaan van de 18 vraagprijzen is € 42.000. De middelste helft van het aanbod zit tussen € 35.942 en € 47.272; de laagste vraagprijs is € 25.990 en de hoogste € 73.950.

Hoeveel tweedehands Audi S3 Quattro-advertenties staan er te koop in België?

koopje.ai volgt 18 advertenties met een vraagprijs, van 1 bronnen: Gocar.be (18). Het aanbod wordt dagelijks bijgewerkt.

Waar komt de mediaan vandaan?

Uit alle live advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee. Het is een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen de echte prijs.

Zoek alle Audi S3 Quattro-advertenties

Prijsmediaan en aantallen worden dagelijks herberekend uit de live advertenties. Zie ook alle merken en modellen en alle tweedehands auto's in België.