Home / Auto's / Audi A3
Tweedehands · België · bijgewerkt 24 okt

Audi A3 tweedehands — 2.334 aanbiedingen

Alle tweedehands Audi A3-advertenties uit heel België op één rij, van particulieren en dealers. Vergelijk vraagprijzen, kilometerstand en locatie voordat je contact opneemt.

€ 19.990mediaan vraagprijs
€ 12.990 – € 27.490middelste 50%
€ 600laagste vraagprijs
2.334advertenties

Goedkoopste advertenties

De laagst geprijsde advertenties van de 2.334 Audi A3-advertenties, vandaag.

Audi A3
€ 600
Autoscout24 · Kuurne
Audi A3
€ 800
Autoscout24 · Aalst
Audi A3
€ 1.000
Autoscout24 · Merksem (Antwerpen)
Audi A3 2011
€ 1.000
2dehands.be · Hoboken
Audi A3
€ 1.350
Autoscout24 · Turnhout
Audi A3
€ 1.500
Gocar.be · Rumst
Audi A3
€ 1.500
Autoscout24 · Bruxelles
Audi A3
€ 1.650
Autoscout24 · Liège
Audi A3
€ 1.790
Autoscout24 · Liège
Audi A3
€ 1.950
Autoscout24 · Anvers
Audi A3
€ 2.000
Autoscout24 · Willebroek
Audi A3
€ 2.100
Autoscout24 · antwerpse

Aanbod per bron

Autoscout24 (1.640), Gocar.be (342), Vroom.be (301), 2dehands.be (41), 2dehands.be (10).

Zo berekenen we de mediaan

We nemen alle advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee: die vertekenen het beeld.

De mediaan is de middelste prijs: de helft van de advertenties vraagt minder, de helft meer. De middelste 50% (tussen het 25ste en 75ste percentiel) toont hoe groot de spreiding is.

Het blijft een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen wat een auto echt waard is.

Andere modellen van Audi

Audi Q3 (1.562)Audi A4 (1.304)Audi Q2 (1.190)Audi A6 (1.173)Audi A5 (1.147)Audi A1 (1.033)Audi Q5 (879)Audi A3 Sportback (517)Audi A1 Sportback (358)Audi Q6 e-Tron (296)

Veelgestelde vragen

Wat kost een tweedehands Audi A3?

De mediaan van de 2.334 vraagprijzen is € 19.990. De middelste helft van het aanbod zit tussen € 12.990 en € 27.490; de laagste vraagprijs is € 600 en de hoogste € 120.000.

Hoeveel tweedehands Audi A3-advertenties staan er te koop in België?

koopje.ai volgt 2.334 advertenties met een vraagprijs, van 5 bronnen: Autoscout24 (1.640), Gocar.be (342), Vroom.be (301), 2dehands.be (41), 2dehands.be (10). Het aanbod wordt dagelijks bijgewerkt.

Waar komt de mediaan vandaan?

Uit alle live advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee. Het is een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen de echte prijs.

Zoek alle Audi A3-advertenties

Prijsmediaan en aantallen worden dagelijks herberekend uit de live advertenties. Zie ook alle merken en modellen en alle tweedehands auto's in België.