Home / Auto's / Audi Q2
Tweedehands · België · bijgewerkt 26 okt

Audi Q2 tweedehands — 1.230 aanbiedingen

Alle tweedehands Audi Q2-advertenties uit heel België op één rij, van particulieren en dealers. Vergelijk vraagprijzen, kilometerstand en locatie voordat je contact opneemt.

€ 21.990mediaan vraagprijs
€ 17.998 – € 27.490middelste 50%
€ 9.500laagste vraagprijs
1.230advertenties

Goedkoopste advertenties

De laagst geprijsde advertenties van de 1.230 Audi Q2-advertenties, vandaag.

Audi Q2
€ 9.500
Autoscout24 · Rochefort
Audi Q2
€ 9.990
Autoscout24 · Tertre
Audi Q2
€ 9.990
Autoscout24 · Hensies
Audi Q2
€ 10.300
Autoscout24 · Visé
Audi Q2 2018
€ 10.300
2dehands.be · Grivegnee
Audi Q2
€ 10.500
Autoscout24 · Rochefort
Audi Q2
€ 10.500
Autoscout24 · Wijnegem
Audi Q2
€ 10.500
Autoscout24 · VISE
Audi Q2
€ 10.650
Autoscout24 · Bruxelles
Audi Q2 1.4 TFSI 150cv - S Tronic
€ 10.990
Gocar.be · Gilly
Audi Q2
€ 10.990
Autoscout24 · Gilly
Audi Q2
€ 10.999
Autoscout24 · Namur

Aanbod per bron

Autoscout24 (590), Gocar.be (462), Vroom.be (162), 2dehands.be (15), 2dehands.be (1).

Zo berekenen we de mediaan

We nemen alle advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee: die vertekenen het beeld.

De mediaan is de middelste prijs: de helft van de advertenties vraagt minder, de helft meer. De middelste 50% (tussen het 25ste en 75ste percentiel) toont hoe groot de spreiding is.

Het blijft een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen wat een auto echt waard is.

Andere modellen van Audi

Audi A3 (2.401)Audi Q3 (1.556)Audi A4 (1.335)Audi A6 (1.181)Audi A5 (1.156)Audi A1 (1.035)Audi Q5 (857)Audi A3 Sportback (513)Audi A1 Sportback (351)Audi Q6 e-Tron (293)

Veelgestelde vragen

Wat kost een tweedehands Audi Q2?

De mediaan van de 1.230 vraagprijzen is € 21.990. De middelste helft van het aanbod zit tussen € 17.998 en € 27.490; de laagste vraagprijs is € 9.500 en de hoogste € 64.100.

Hoeveel tweedehands Audi Q2-advertenties staan er te koop in België?

koopje.ai volgt 1.230 advertenties met een vraagprijs, van 5 bronnen: Autoscout24 (590), Gocar.be (462), Vroom.be (162), 2dehands.be (15), 2dehands.be (1). Het aanbod wordt dagelijks bijgewerkt.

Waar komt de mediaan vandaan?

Uit alle live advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee. Het is een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen de echte prijs.

Zoek alle Audi Q2-advertenties

Prijsmediaan en aantallen worden dagelijks herberekend uit de live advertenties. Zie ook alle merken en modellen en alle tweedehands auto's in België.