Home / Auto's / Audi RS5
Tweedehands · België · bijgewerkt 29 okt

Audi RS5 tweedehands — 50 aanbiedingen

Alle tweedehands Audi RS5-advertenties uit heel België op één rij, van particulieren en dealers. Vergelijk vraagprijzen, kilometerstand en locatie voordat je contact opneemt.

€ 57.997mediaan vraagprijs
€ 52.218 – € 128.747middelste 50%
€ 13.900laagste vraagprijs
50advertenties

Goedkoopste advertenties

De laagst geprijsde advertenties van de 50 Audi RS5-advertenties, vandaag.

Audi RS5
€ 13.900
Autoscout24 · Roulers
Audi RS5
€ 24.500
Autoscout24 · Nassogne
Audi RS5
€ 27.990
Autoscout24 · Nandrin
Audi RS5
€ 36.990
Autoscout24 · Londerzeel
Audi RS5
€ 37.500
Autoscout24 · Manage
Audi RS5
€ 41.990
Autoscout24 · Neufchâteau
Audi RS5
€ 45.400
Autoscout24 · Arlon
Audi RS5 Coupé 2.9 V6 TFSI Quattro RS5
€ 48.900
Gocar.be · Genk
Audi RS5
€ 48.900
Autoscout24 · Genk
Audi RS5
€ 49.990
Autoscout24 · Ternat
Audi RS5 Sportback 2.9 V6 TFSI Quattro Tiptronic
€ 49.990
Gocar.be · Ternat
Audi RS5
€ 49.990
Autoscout24 · Liège

Aanbod per bron

Autoscout24 (34), Gocar.be (13), Vroom.be (3).

Zo berekenen we de mediaan

We nemen alle advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee: die vertekenen het beeld.

De mediaan is de middelste prijs: de helft van de advertenties vraagt minder, de helft meer. De middelste 50% (tussen het 25ste en 75ste percentiel) toont hoe groot de spreiding is.

Het blijft een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen wat een auto echt waard is.

Andere modellen van Audi

Audi A3 (2.479)Audi Q3 (1.581)Audi A4 (1.409)Audi Q2 (1.250)Audi A6 (1.205)Audi A5 (1.153)Audi A1 (1.043)Audi Q5 (878)Audi A3 Sportback (521)Audi A1 Sportback (349)

Veelgestelde vragen

Wat kost een tweedehands Audi RS5?

De mediaan van de 50 vraagprijzen is € 57.997. De middelste helft van het aanbod zit tussen € 52.218 en € 128.747; de laagste vraagprijs is € 13.900 en de hoogste € 142.639.

Hoeveel tweedehands Audi RS5-advertenties staan er te koop in België?

koopje.ai volgt 50 advertenties met een vraagprijs, van 3 bronnen: Autoscout24 (34), Gocar.be (13), Vroom.be (3). Het aanbod wordt dagelijks bijgewerkt.

Waar komt de mediaan vandaan?

Uit alle live advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee. Het is een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen de echte prijs.

Zoek alle Audi RS5-advertenties

Prijsmediaan en aantallen worden dagelijks herberekend uit de live advertenties. Zie ook alle merken en modellen en alle tweedehands auto's in België.