Home / Auto's / Audi RS
Tweedehands · België · bijgewerkt 26 okt

Audi RS tweedehands — 81 aanbiedingen

Alle tweedehands Audi RS-advertenties uit heel België op één rij, van particulieren en dealers. Vergelijk vraagprijzen, kilometerstand en locatie voordat je contact opneemt.

€ 50.500mediaan vraagprijs
€ 44.990 – € 60.000middelste 50%
€ 19.990laagste vraagprijs
81advertenties

Goedkoopste advertenties

De laagst geprijsde advertenties van de 81 Audi RS-advertenties, vandaag.

Audi RS Q3
€ 19.990
Autoscout24 · Dilbeek
Audi RS Q3
€ 23.500
Autoscout24 · diksmuide
Audi RS Q3
€ 23.990
Autoscout24 · Tertre
Audi RS Q3
€ 25.000
Autoscout24 · Merksplas
Audi RS Q3
€ 25.900
Autoscout24 · Arlon
Audi RS Q3
€ 35.950
Autoscout24 · Wielsbeke
Audi RS Q3
€ 37.999
Autoscout24 · Liège
Audi RS Q3
€ 38.869
Autoscout24 · Liège
Audi RS Q3
€ 39.490
Autoscout24 · Arlon
Audi RS Q3
€ 39.995
Autoscout24 · Aartselaar
Audi RS Q3
€ 41.999
Autoscout24 · Fexhe-le-Haut-Clocher
Audi RS Q3
€ 42.000
Autoscout24 · Courcelles

Aanbod per bron

Autoscout24 (72), Vroom.be (7), Gocar.be (2).

Zo berekenen we de mediaan

We nemen alle advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee: die vertekenen het beeld.

De mediaan is de middelste prijs: de helft van de advertenties vraagt minder, de helft meer. De middelste 50% (tussen het 25ste en 75ste percentiel) toont hoe groot de spreiding is.

Het blijft een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen wat een auto echt waard is.

Andere modellen van Audi

Audi A3 (2.401)Audi Q3 (1.556)Audi A4 (1.335)Audi Q2 (1.230)Audi A6 (1.181)Audi A5 (1.156)Audi A1 (1.035)Audi Q5 (857)Audi A3 Sportback (513)Audi A1 Sportback (351)

Veelgestelde vragen

Wat kost een tweedehands Audi RS?

De mediaan van de 81 vraagprijzen is € 50.500. De middelste helft van het aanbod zit tussen € 44.990 en € 60.000; de laagste vraagprijs is € 19.990 en de hoogste € 134.990.

Hoeveel tweedehands Audi RS-advertenties staan er te koop in België?

koopje.ai volgt 81 advertenties met een vraagprijs, van 3 bronnen: Autoscout24 (72), Vroom.be (7), Gocar.be (2). Het aanbod wordt dagelijks bijgewerkt.

Waar komt de mediaan vandaan?

Uit alle live advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee. Het is een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen de echte prijs.

Zoek alle Audi RS-advertenties

Prijsmediaan en aantallen worden dagelijks herberekend uit de live advertenties. Zie ook alle merken en modellen en alle tweedehands auto's in België.