Home / Auto's / Audi R8
Tweedehands · België · bijgewerkt 25 okt

Audi R8 tweedehands — 26 aanbiedingen

Alle tweedehands Audi R8-advertenties uit heel België op één rij, van particulieren en dealers. Vergelijk vraagprijzen, kilometerstand en locatie voordat je contact opneemt.

€ 113.700mediaan vraagprijs
€ 86.988 – € 149.000middelste 50%
€ 49.500laagste vraagprijs
26advertenties

Goedkoopste advertenties

De laagst geprijsde advertenties van de 26 Audi R8-advertenties, vandaag.

Audi R8
€ 49.500
Autoscout24 · Zwevegem
Audi R8
€ 55.000
Autoscout24 · Ghlin
Audi R8
€ 59.950
Autoscout24 · Izegem
Audi R8
€ 69.990
Autoscout24 · Barchon
Audi R8
€ 73.990
Autoscout24 · Gilly
Audi R8
€ 85.900
Autoscout24 · Arlon
Audi R8
€ 85.990
Autoscout24 · Waterloo
Audi R8
€ 89.980
Autoscout24 · Arlon
Audi R8 5.2i V10 Quattro FSI R tronic Carbone Belge
€ 99.525
Gocar.be · Ans
Audi R8
€ 99.950
Autoscout24 · Izegem
Audi R8
€ 99.950
Autoscout24 · Izegem
Audi R8
€ 100.000
Autoscout24 · Arlon

Aanbod per bron

Autoscout24 (23), Gocar.be (3).

Zo berekenen we de mediaan

We nemen alle advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee: die vertekenen het beeld.

De mediaan is de middelste prijs: de helft van de advertenties vraagt minder, de helft meer. De middelste 50% (tussen het 25ste en 75ste percentiel) toont hoe groot de spreiding is.

Het blijft een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen wat een auto echt waard is.

Andere modellen van Audi

Audi A3 (2.393)Audi Q3 (1.566)Audi A4 (1.334)Audi Q2 (1.222)Audi A6 (1.175)Audi A5 (1.162)Audi A1 (1.044)Audi Q5 (865)Audi A3 Sportback (520)Audi A1 Sportback (360)

Veelgestelde vragen

Wat kost een tweedehands Audi R8?

De mediaan van de 26 vraagprijzen is € 113.700. De middelste helft van het aanbod zit tussen € 86.988 en € 149.000; de laagste vraagprijs is € 49.500 en de hoogste € 189.990.

Hoeveel tweedehands Audi R8-advertenties staan er te koop in België?

koopje.ai volgt 26 advertenties met een vraagprijs, van 2 bronnen: Autoscout24 (23), Gocar.be (3). Het aanbod wordt dagelijks bijgewerkt.

Waar komt de mediaan vandaan?

Uit alle live advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee. Het is een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen de echte prijs.

Zoek alle Audi R8-advertenties

Prijsmediaan en aantallen worden dagelijks herberekend uit de live advertenties. Zie ook alle merken en modellen en alle tweedehands auto's in België.