Home / Auto's / Audi Q4 e-tron
Tweedehands · België · bijgewerkt 30 okt

Audi Q4 e-tron tweedehands — 261 aanbiedingen

Alle tweedehands Audi Q4 e-tron-advertenties uit heel België op één rij, van particulieren en dealers. Vergelijk vraagprijzen, kilometerstand en locatie voordat je contact opneemt.

€ 39.900mediaan vraagprijs
€ 33.990 – € 49.990middelste 50%
€ 22.495laagste vraagprijs
261advertenties

Goedkoopste advertenties

De laagst geprijsde advertenties van de 261 Audi Q4 e-tron-advertenties, vandaag.

Audi Q4 e-tron
€ 22.495
Vroom.be · Brussel
Audi Q4 e-tron 35 ATTRACTION 170PK - APPLE CARPLAY ANDROID - LED - TOPSTAAT
€ 22.495
Gocar.be · Brugge
Audi Q4 e-tron
€ 22.495
Autoscout24 · Brugge
Audi Q4 e-tron
€ 24.499
Autoscout24 · Zonhoven
Audi Q4 e-tron
€ 24.900
Autoscout24 · Zonhoven
Audi Q4 e-tron
€ 24.900
Autoscout24 · Tongres-Looz
Audi Q4 e-tron
€ 24.950
Autoscout24 · Tongres-Looz
Audi Q4 e-tron
€ 24.990
Autoscout24 · Gand
Audi Q4 e-tron
€ 25.000
Autoscout24 · Saint-Nicolas
Audi Q4 e-tron
€ 25.390
Autoscout24 · Aartselaar
Audi Q4 e-tron 35 ADVANCED
€ 25.995
Gocar.be · Brugge
Audi Q4 e-tron
€ 25.995
Vroom.be · Brussel

Aanbod per bron

Gocar.be (127), Autoscout24 (125), Vroom.be (8), 2dehands.be (1).

Zo berekenen we de mediaan

We nemen alle advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee: die vertekenen het beeld.

De mediaan is de middelste prijs: de helft van de advertenties vraagt minder, de helft meer. De middelste 50% (tussen het 25ste en 75ste percentiel) toont hoe groot de spreiding is.

Het blijft een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen wat een auto echt waard is.

Andere modellen van Audi

Audi A3 (2.486)Audi Q3 (1.587)Audi A4 (1.414)Audi Q2 (1.246)Audi A6 (1.221)Audi A5 (1.161)Audi A1 (1.039)Audi Q5 (891)Audi A3 Sportback (525)Audi A1 Sportback (353)

Veelgestelde vragen

Wat kost een tweedehands Audi Q4 e-tron?

De mediaan van de 261 vraagprijzen is € 39.900. De middelste helft van het aanbod zit tussen € 33.990 en € 49.990; de laagste vraagprijs is € 22.495 en de hoogste € 89.290.

Hoeveel tweedehands Audi Q4 e-tron-advertenties staan er te koop in België?

koopje.ai volgt 261 advertenties met een vraagprijs, van 4 bronnen: Gocar.be (127), Autoscout24 (125), Vroom.be (8), 2dehands.be (1). Het aanbod wordt dagelijks bijgewerkt.

Waar komt de mediaan vandaan?

Uit alle live advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee. Het is een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen de echte prijs.

Zoek alle Audi Q4 e-tron-advertenties

Prijsmediaan en aantallen worden dagelijks herberekend uit de live advertenties. Zie ook alle merken en modellen en alle tweedehands auto's in België.