Home / Auto's / Audi Coupe
Tweedehands · België · bijgewerkt 28 okt

Audi Coupe tweedehands — 14 aanbiedingen

Alle tweedehands Audi Coupe-advertenties uit heel België op één rij, van particulieren en dealers. Vergelijk vraagprijzen, kilometerstand en locatie voordat je contact opneemt.

€ 24.890mediaan vraagprijs
€ 11.742 – € 45.492middelste 50%
€ 4.500laagste vraagprijs
14advertenties

Goedkoopste advertenties

De laagst geprijsde advertenties van de 14 Audi Coupe-advertenties, vandaag.

Audi Coupe
€ 4.500
Autoscout24 · Thuin
Audi Coupe
€ 9.500
Autoscout24 · Ninove
Audi Coupe
€ 9.999
Autoscout24 · Marcinelle
Audi Coupe S5 4.2i V8 FSI Quattro S5 Tiptronic
€ 10.990
Gocar.be · Handzame
Audi Coupe
€ 14.000
Autoscout24 · Hulshout
Audi Coupe
€ 17.750
Autoscout24 · Opwijk
Audi Coupe
€ 19.990
Autoscout24 · Kalmthout
Audi Coupe S5 3.0 V6 TFSI Quattro Tiptronic - Garantie 12 mois
€ 29.790
Gocar.be · Chimay
Audi Coupe
€ 29.950
Autoscout24 · Denderhoutem
Audi Coupe
€ 35.000
Autoscout24 · Jodoigne
Audi Coupe SQ5 Sportback 3.0TDi V6 Quattro NEW NARDO NAVI SHADOW LED CUIR CAMERA VIRTUAL XENON KEYLESS GARANTIE 1AN
€ 48.990
Gocar.be · Fléron
Audi Coupe
€ 72.900
Autoscout24 · Embourg

Aanbod per bron

Autoscout24 (9), Gocar.be (5).

Zo berekenen we de mediaan

We nemen alle advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee: die vertekenen het beeld.

De mediaan is de middelste prijs: de helft van de advertenties vraagt minder, de helft meer. De middelste 50% (tussen het 25ste en 75ste percentiel) toont hoe groot de spreiding is.

Het blijft een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen wat een auto echt waard is.

Andere modellen van Audi

Audi A3 (2.421)Audi Q3 (1.565)Audi A4 (1.373)Audi Q2 (1.236)Audi A6 (1.190)Audi A5 (1.148)Audi A1 (1.019)Audi Q5 (858)Audi A3 Sportback (512)Audi A1 Sportback (348)

Veelgestelde vragen

Wat kost een tweedehands Audi Coupe?

De mediaan van de 14 vraagprijzen is € 24.890. De middelste helft van het aanbod zit tussen € 11.742 en € 45.492; de laagste vraagprijs is € 4.500 en de hoogste € 85.000.

Hoeveel tweedehands Audi Coupe-advertenties staan er te koop in België?

koopje.ai volgt 14 advertenties met een vraagprijs, van 2 bronnen: Autoscout24 (9), Gocar.be (5). Het aanbod wordt dagelijks bijgewerkt.

Waar komt de mediaan vandaan?

Uit alle live advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee. Het is een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen de echte prijs.

Zoek alle Audi Coupe-advertenties

Prijsmediaan en aantallen worden dagelijks herberekend uit de live advertenties. Zie ook alle merken en modellen en alle tweedehands auto's in België.