Home / Auto's / Audi A8
Tweedehands · België · bijgewerkt 24 okt

Audi A8 tweedehands — 90 aanbiedingen

Alle tweedehands Audi A8-advertenties uit heel België op één rij, van particulieren en dealers. Vergelijk vraagprijzen, kilometerstand en locatie voordat je contact opneemt.

€ 33.700mediaan vraagprijs
€ 16.250 – € 68.740middelste 50%
€ 3.000laagste vraagprijs
90advertenties

Goedkoopste advertenties

De laagst geprijsde advertenties van de 90 Audi A8-advertenties, vandaag.

Audi A8
€ 3.000
Autoscout24 · Hove
Audi A8
€ 4.000
Autoscout24 · Braine le comte
Audi A8
€ 6.250
Autoscout24 · Mechelen
Audi A8
€ 6.500
Autoscout24 · Virton
Audi A8
€ 7.000
Autoscout24 · Hasselt
Audi A8
€ 7.500
Autoscout24 · Diepenbeek
Audi A8
€ 7.500
Autoscout24 · Lede
Audi A8
€ 7.900
Autoscout24 · Bruxelles
Audi A8
€ 9.990
Autoscout24 · Montignies-sur-Sambre
Audi A8
€ 10.800
Autoscout24 · Machelen
Audi A8
€ 10.950
Autoscout24 · mol
Audi A8
€ 11.000
Autoscout24 · ternat

Aanbod per bron

Autoscout24 (66), Gocar.be (17), 2dehands.be (3), Vroom.be (3), 2dehands.be (1).

Zo berekenen we de mediaan

We nemen alle advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee: die vertekenen het beeld.

De mediaan is de middelste prijs: de helft van de advertenties vraagt minder, de helft meer. De middelste 50% (tussen het 25ste en 75ste percentiel) toont hoe groot de spreiding is.

Het blijft een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen wat een auto echt waard is.

Andere modellen van Audi

Audi A3 (2.334)Audi Q3 (1.562)Audi A4 (1.304)Audi Q2 (1.190)Audi A6 (1.173)Audi A5 (1.147)Audi A1 (1.033)Audi Q5 (879)Audi A3 Sportback (517)Audi A1 Sportback (358)

Veelgestelde vragen

Wat kost een tweedehands Audi A8?

De mediaan van de 90 vraagprijzen is € 33.700. De middelste helft van het aanbod zit tussen € 16.250 en € 68.740; de laagste vraagprijs is € 3.000 en de hoogste € 130.204.

Hoeveel tweedehands Audi A8-advertenties staan er te koop in België?

koopje.ai volgt 90 advertenties met een vraagprijs, van 5 bronnen: Autoscout24 (66), Gocar.be (17), 2dehands.be (3), Vroom.be (3), 2dehands.be (1). Het aanbod wordt dagelijks bijgewerkt.

Waar komt de mediaan vandaan?

Uit alle live advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee. Het is een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen de echte prijs.

Zoek alle Audi A8-advertenties

Prijsmediaan en aantallen worden dagelijks herberekend uit de live advertenties. Zie ook alle merken en modellen en alle tweedehands auto's in België.