Home / Auto's / Volkswagen T6
Tweedehands · België · bijgewerkt 23 okt

Volkswagen T6 tweedehands — 186 aanbiedingen

Alle tweedehands Volkswagen T6-advertenties uit heel België op één rij, van particulieren en dealers. Vergelijk vraagprijzen, kilometerstand en locatie voordat je contact opneemt.

€ 35.000mediaan vraagprijs
€ 27.600 – € 49.988middelste 50%
€ 11.000laagste vraagprijs
186advertenties

Goedkoopste advertenties

De laagst geprijsde advertenties van de 186 Volkswagen T6-advertenties, vandaag.

Volkswagen T6 Kombi
€ 11.000
Autoscout24 · Andenne
Volkswagen T6.1 Transporter
€ 12.000
Autoscout24 · Overijse
Volkswagen T6.1 Transporter
€ 12.500
Autoscout24 · Flémalle
Volkswagen T6.1 Transporter
€ 12.999
Autoscout24 · Lier
Volkswagen T6.1 Transporter
€ 13.950
Autoscout24 · Lebbeke
Volkswagen T6.1 Transporter
€ 17.250
Autoscout24 · Alken
Volkswagen T6.1 Transporter
€ 17.750
Autoscout24 · Ieper
Volkswagen T6.1 Transporter
€ 17.908
Autoscout24 · Corbais
Volkswagen T6.1 Transporter
€ 17.999
Autoscout24 · Waasmunster
Volkswagen T6.1 Transporter
€ 18.000
Autoscout24 · Fosses La Ville
Volkswagen T6.1 Transporter
€ 18.990
Autoscout24 · Genk
Volkswagen T6.1 Transporter
€ 18.995
Autoscout24 · Sint-Niklaas

Aanbod per bron

Autoscout24 (165), Vroom.be (19), Gocar.be (2).

Zo berekenen we de mediaan

We nemen alle advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee: die vertekenen het beeld.

De mediaan is de middelste prijs: de helft van de advertenties vraagt minder, de helft meer. De middelste 50% (tussen het 25ste en 75ste percentiel) toont hoe groot de spreiding is.

Het blijft een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen wat een auto echt waard is.

Andere modellen van Volkswagen

Volkswagen Golf (3.836)Volkswagen Polo (2.668)Volkswagen Tiguan (2.226)Volkswagen T-Roc (1.999)Volkswagen Taigo (1.153)Volkswagen T-Cross (1.099)Volkswagen Caddy (883)Volkswagen Golf GTI (665)Volkswagen Touran (583)Volkswagen Passat Variant (551)

Veelgestelde vragen

Wat kost een tweedehands Volkswagen T6?

De mediaan van de 186 vraagprijzen is € 35.000. De middelste helft van het aanbod zit tussen € 27.600 en € 49.988; de laagste vraagprijs is € 11.000 en de hoogste € 79.999.

Hoeveel tweedehands Volkswagen T6-advertenties staan er te koop in België?

koopje.ai volgt 186 advertenties met een vraagprijs, van 3 bronnen: Autoscout24 (165), Vroom.be (19), Gocar.be (2). Het aanbod wordt dagelijks bijgewerkt.

Waar komt de mediaan vandaan?

Uit alle live advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee. Het is een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen de echte prijs.

Zoek alle Volkswagen T6-advertenties

Prijsmediaan en aantallen worden dagelijks herberekend uit de live advertenties. Zie ook alle merken en modellen en alle tweedehands auto's in België.