Home / Auto's / Volkswagen Polo
Tweedehands · België · bijgewerkt 21 okt

Volkswagen Polo tweedehands — 2.395 aanbiedingen

Alle tweedehands Volkswagen Polo-advertenties uit heel België op één rij, van particulieren en dealers. Vergelijk vraagprijzen, kilometerstand en locatie voordat je contact opneemt.

€ 12.000mediaan vraagprijs
€ 5.300 – € 18.468middelste 50%
€ 400laagste vraagprijs
2.395advertenties

Goedkoopste advertenties

De laagst geprijsde advertenties van de 2.395 Volkswagen Polo-advertenties, vandaag.

Volkswagen Polo
€ 400
Autoscout24 · Nazareth-De Pinte
Volkswagen Polo
€ 400
Autoscout24 · Auvelais
Volkswagen Polo Variant
€ 400
Autoscout24 · Durbuy
Volkswagen Polo
€ 450
Autoscout24 · Soignies
Volkswagen Polo
€ 500
Autoscout24 · Vorselaar
Volkswagen Polo
€ 500
Autoscout24 · Bruxelles
Volkswagen Polo
€ 500
Autoscout24 · Charleroi
Volkswagen Polo
€ 500
Autoscout24 · Heusy
Volkswagen Polo
€ 500
Autoscout24 · Bruxelles
Volkswagen Polo
€ 500
Autoscout24 · Jemeppe-sur-Sambre
Volkswagen Polo
€ 500
2dehands.be · Voormezele
Volkswagen Polo
€ 600
Autoscout24 · Nivelles

Aanbod per bron

Autoscout24 (1.497), Gocar.be (541), Vroom.be (230), 2dehands.be (90), 2dehands.be (37).

Zo berekenen we de mediaan

We nemen alle advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee: die vertekenen het beeld.

De mediaan is de middelste prijs: de helft van de advertenties vraagt minder, de helft meer. De middelste 50% (tussen het 25ste en 75ste percentiel) toont hoe groot de spreiding is.

Het blijft een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen wat een auto echt waard is.

Andere modellen van Volkswagen

Volkswagen Golf (3.524)Volkswagen Tiguan (2.090)Volkswagen T-Roc (1.914)Volkswagen Taigo (1.117)Volkswagen T-Cross (1.061)Volkswagen Caddy (795)Volkswagen Golf GTI (602)Volkswagen Passat Variant (517)Volkswagen Touran (514)Volkswagen Golf Variant (485)

Veelgestelde vragen

Wat kost een tweedehands Volkswagen Polo?

De mediaan van de 2.395 vraagprijzen is € 12.000. De middelste helft van het aanbod zit tussen € 5.300 en € 18.468; de laagste vraagprijs is € 400 en de hoogste € 100.000.

Hoeveel tweedehands Volkswagen Polo-advertenties staan er te koop in België?

koopje.ai volgt 2.395 advertenties met een vraagprijs, van 5 bronnen: Autoscout24 (1.497), Gocar.be (541), Vroom.be (230), 2dehands.be (90), 2dehands.be (37). Het aanbod wordt dagelijks bijgewerkt.

Waar komt de mediaan vandaan?

Uit alle live advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee. Het is een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen de echte prijs.

Zoek alle Volkswagen Polo-advertenties

Prijsmediaan en aantallen worden dagelijks herberekend uit de live advertenties. Zie ook alle merken en modellen en alle tweedehands auto's in België.