Home / Auto's / Volkswagen T5 California
Tweedehands · België · bijgewerkt 30 okt

Volkswagen T5 California tweedehands — 10 aanbiedingen

Alle tweedehands Volkswagen T5 California-advertenties uit heel België op één rij, van particulieren en dealers. Vergelijk vraagprijzen, kilometerstand en locatie voordat je contact opneemt.

€ 32.500mediaan vraagprijs
€ 20.425 – € 41.625middelste 50%
€ 9.500laagste vraagprijs
10advertenties

Goedkoopste advertenties

De laagst geprijsde advertenties van de 10 Volkswagen T5 California-advertenties, vandaag.

Volkswagen T5 California
€ 9.500
Autoscout24 · Anderlues
Volkswagen T5 California
€ 18.900
Autoscout24 · Schilde
Volkswagen T5 California
€ 18.900
Autoscout24 · Linkebeek
Volkswagen T5 California
€ 25.000
Autoscout24 · Namur
Volkswagen T5 California
€ 26.000
Autoscout24 · Namur
Volkswagen T5 California M1
€ 39.000
Gocar.be · Turnhout
Volkswagen T5 California
€ 39.000
Autoscout24 · Turnhout
Volkswagen T5 California
€ 42.500
Autoscout24 · Ciney
Volkswagen T5 California
€ 47.990
Autoscout24 · Antwerpen
Volkswagen T5 California BEACH 2.0 TDI DSG T5 BEACH 2.0 TDI DSG + CARPLAY + CAMERA + PDC + CRUISE
€ 47.990
Gocar.be · Antwerpen

Aanbod per bron

Autoscout24 (8), Gocar.be (2).

Zo berekenen we de mediaan

We nemen alle advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee: die vertekenen het beeld.

De mediaan is de middelste prijs: de helft van de advertenties vraagt minder, de helft meer. De middelste 50% (tussen het 25ste en 75ste percentiel) toont hoe groot de spreiding is.

Het blijft een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen wat een auto echt waard is.

Andere modellen van Volkswagen

Volkswagen Golf (4.147)Volkswagen Polo (2.886)Volkswagen Tiguan (2.311)Volkswagen T-Roc (2.063)Volkswagen Taigo (1.176)Volkswagen T-Cross (1.080)Volkswagen Caddy (918)Volkswagen Golf GTI (683)Volkswagen Touran (610)Volkswagen Passat Variant (572)

Veelgestelde vragen

Wat kost een tweedehands Volkswagen T5 California?

De mediaan van de 10 vraagprijzen is € 32.500. De middelste helft van het aanbod zit tussen € 20.425 en € 41.625; de laagste vraagprijs is € 9.500 en de hoogste € 47.990.

Hoeveel tweedehands Volkswagen T5 California-advertenties staan er te koop in België?

koopje.ai volgt 10 advertenties met een vraagprijs, van 2 bronnen: Autoscout24 (8), Gocar.be (2). Het aanbod wordt dagelijks bijgewerkt.

Waar komt de mediaan vandaan?

Uit alle live advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee. Het is een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen de echte prijs.

Zoek alle Volkswagen T5 California-advertenties

Prijsmediaan en aantallen worden dagelijks herberekend uit de live advertenties. Zie ook alle merken en modellen en alle tweedehands auto's in België.