Home / Auto's / Volkswagen T1
Tweedehands · België · bijgewerkt 22 okt

Volkswagen T1 tweedehands — 18 aanbiedingen

Alle tweedehands Volkswagen T1-advertenties uit heel België op één rij, van particulieren en dealers. Vergelijk vraagprijzen, kilometerstand en locatie voordat je contact opneemt.

€ 46.250mediaan vraagprijs
€ 39.961 – € 68.612middelste 50%
€ 28.900laagste vraagprijs
18advertenties

Goedkoopste advertenties

De laagst geprijsde advertenties van de 18 Volkswagen T1-advertenties, vandaag.

Volkswagen T1
€ 28.900
Autoscout24 · Mortsel (Antwerpen -Anvers)
Volkswagen T1
€ 34.990
Autoscout24 · Jemeppe-Sur-Sambre
Volkswagen T1
€ 36.900
Autoscout24 · Mortsel (Antwerpen -Anvers)
Volkswagen T1
€ 39.900
Autoscout24 · Mortsel (Antwerpen -Anvers)
Volkswagen T1
€ 39.950
Autoscout24 · Izegem
Volkswagen T1
€ 39.995
Autoscout24 · Wevelgem
Volkswagen T1
€ 40.000
Autoscout24 · Harelbeke
Volkswagen T1
€ 45.000
Autoscout24 · Olne
Volkswagen T1
€ 46.000
Autoscout24 · Linter
Volkswagen T1
€ 46.500
Autoscout24 · Boechout
Volkswagen T1 11 fenêtres
€ 49.000
Gocar.be · Dworp
Volkswagen T1
€ 57.500
Autoscout24 · Aalter

Aanbod per bron

Autoscout24 (17), Gocar.be (1).

Zo berekenen we de mediaan

We nemen alle advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee: die vertekenen het beeld.

De mediaan is de middelste prijs: de helft van de advertenties vraagt minder, de helft meer. De middelste 50% (tussen het 25ste en 75ste percentiel) toont hoe groot de spreiding is.

Het blijft een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen wat een auto echt waard is.

Andere modellen van Volkswagen

Volkswagen Golf (3.762)Volkswagen Polo (2.631)Volkswagen Tiguan (2.125)Volkswagen T-Roc (1.929)Volkswagen Taigo (1.126)Volkswagen T-Cross (1.068)Volkswagen Caddy (845)Volkswagen Golf GTI (622)Volkswagen Touran (565)Volkswagen Passat Variant (540)

Veelgestelde vragen

Wat kost een tweedehands Volkswagen T1?

De mediaan van de 18 vraagprijzen is € 46.250. De middelste helft van het aanbod zit tussen € 39.961 en € 68.612; de laagste vraagprijs is € 28.900 en de hoogste € 89.950.

Hoeveel tweedehands Volkswagen T1-advertenties staan er te koop in België?

koopje.ai volgt 18 advertenties met een vraagprijs, van 2 bronnen: Autoscout24 (17), Gocar.be (1). Het aanbod wordt dagelijks bijgewerkt.

Waar komt de mediaan vandaan?

Uit alle live advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee. Het is een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen de echte prijs.

Zoek alle Volkswagen T1-advertenties

Prijsmediaan en aantallen worden dagelijks herberekend uit de live advertenties. Zie ook alle merken en modellen en alle tweedehands auto's in België.